Elden Ring DLC’si Shadow of the Erdtree’nin Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı

Neredeyse bir yıla yakın bir süredir merakla beklenilen Elden Ring DLC'si Shadow of the Erdtree'den ilk oynanış fragmanı geldi.

Berke Sönmez
Berke Sönmez - Editör
1 Dk Okuma Süresi

2022 yılı oyun sektörü açısından oldukça bereketli geçti diyebiliriz. Öyle bir yıldı ki uzun zamandır beklenen 2 oyun çıkış yapmış ve yılın oyunu ünvanı için kıyasıya mücadele vermişti. Bahsettiğimiz isimlerden God of War Ragnarök geçtiğimiz günlerde ücretsiz bir DLC‘ye kavuşurken sıra nihayet senenin kazanan ismi Elden Ring’e geldi.

Neredeyse bir yıl önce bu vakitlerde duyurulmuş olan Shadow of the Erdtree isimli DLC’den bugün ilk oynanış fragmanı geldi. Yaklaşık 3 dakika süren fragmana gelin bir bakalım.

Shadow of the Erdtree sessizliğini bozdu.

Fragman yeni düşmanlar yeni yetenekler yeni mekanların yanı sıra elbette yeni Boss savaşları da içermekte. Yer yer oynanış yer yerse manzara sekansları içeren fragman şimdiden oyuncuların takdirini kazanmış duruyor.

Elden Ring’in ilk DLC’sinin oynanış fragmanı, çıkış tarihini de nihayete kavuşturmuş oldu. 21 Haziran 2024 olarak belirlenen çıkış tarihi oyunun tüm mevcut platformları için geçerli. Ayrıyeten şu anda da ön siparişe açılmış bulunuyor.

Steam tarafında 25.99$’lık fiyat etiketi belirlenirken PlayStation ve Xbox’ta ise 999 TL talep ediliyor. Bandai Namco’nun YouTube kanalınca yayınlanan videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Berke Sönmez Editör
Takip et
"Praise The Sun"
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir