Shadow Warrior 3’ün Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
3 Dk Okuma Süresi

Devolver Digital’ın yayınladığı, bu sene çıkış yapması planlanan Evil West ve Trek to Yomi gibi ilginç aksiyon oyunları üzerinde çalışan Flying Wild Hog‘un geliştirdiği Shadow Warrior serisinin yeni oyunu Shadow Warrior 3’ün çıkış tarihi en sonunda belli oldu.

4. duvarı bolca yıkan oyun için yayınlanan yeni fragman ile birlikte çıkış tarihi 1 Mart olarak açıklandı. Düşmanları çeşitli yollarla öldürdüğümüz, diğer Shadow Warrior oyunlarından farklı olarak duvarda yürümenin, grapple hook kullanmanın mümkün olduğu bu oyun, ne yazık ki, yeni nesil konsollara çıkış yapmayacak (şimdilik).

Dilerseniz, aşağıdaki oynatıcıdan oyun için yayınlanan çıkış tarihi fragmanını izleyebilirsiniz…

 

Shadow Warrior 3, 1 Mart 2022‘de Steam, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak.

Shadow Warrior 3’ün Tanıtım Bülteninden

Yenilmiş kurumsal şogun Lo Wang ile eski işvereni, önce düşman sonra da müttefik oldukları Orochi Zilla birlikte adeta imkansız bir maceraya atılıyorlar. Görevleri, ebedi hapishanesinden istemeden serbest bıraktıkları antik ejderhayı tekrar ele geçirmek. Türlü kılıç ve mermilerle silahlanmış Lo Wang , bu karanlık canavarın peşinde dünyanın daha önce kimsenin gitmediği yerlerinde amansız bir mücadeleye atılıyor, yaklaşan kıyameti bir kez daha durdurmaya çalışıyor. Bu kıyameti durdurmak için, ölü bir tanrının maskesi, bir ejderha yumurtası, bir tutam büyü ve eser miktarda ateş gücü gerek.

Silahlı çatışmaya katana ile gir

Muazzam ateş gücünü müthiş keskin katana hamlelerinle birleştirerek, iblis güruhlarının arasından adeta bir ölüm senfonisi gibi geç.

Müthiş ayak hareketleri

Havada saldırı, duvarda koşma ve çifte zıplama gibi çevik hareket tekniklerini akıcı bir şekilde kullan, yeni çengelli ip ile savaşlarda muharebe ve hareket kabiliyetini büyük oranda artır.

Becerilerini icra, düşmanı yok et

Muhteşem bitirici hamlelerini gerçekleştirerek düşmandan bir parça kopar ve onun güçlerini ateşten bir öfke ve büyük büyüler eşliğinde diğer düşmanlara karşı kullan.

Dinamik savaş arenası

Her savaş mekanında bulunan çok çeşitli tehlikeli yapı ve araçları etkinleştirerek düşmana karşı saldırı stratejini yeni yaratıcı saldırı seçenekleri ile geliştir.

Neo-feodal Japonya

Kadim samurayların büyü ve teknolojisi ile harmanlanmış ama bugün Japon halk kikayelerindeki şeytani yokailerin istilası altında bulunan destansı bir Asya ülkesini keşfet.

Hem iş hem keyif

Lo Wang’ın usta işi şaka ve esprilerine, Zilla’ya takılmalarına ve dünyayı kıyametten kurtarma yolundaki saçma ikilemlerin müthiş gerilim ve heyecanına da hazır ol.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10 x64
    • İşlemci: Intel Core2 Quad Q9550 (4 * 2830) veya eşdeğeri
Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir