Yeni Starfield Sızıntısı Sayesinde Oyundaki 2 Uzay Kostümünü Gördük

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

Bethesda’nın Starfield hakkında yaptığı son açıklamaların üzerinden oldukça uzun süre geçti. Geliştirici ekip oyunu duyurulan çıkış tarihine yetiştirmek için elinden geleni yapıyor olsa da biz oyuncular yeni bilgiler görmek istiyoruz. Oyundan gelen sızıntılar sayesinde bazı yeniler bilgiler öğrendik.

Sızdırılan bilgiler, erken dönem assetlerine ait. Bu sızıntı ile birlikte oyunda bulunacak olan 2 adet uzay kostümünü öğrenmiş olduk. Raporlarda yer alan bilgilere göre giysiler jetpackler ile donatılacak. Oyuncular bu kostümleri giyerek dilerlerse uzay korsanları da olabilecekler. Evet sızıntılarda uzay kostümleri hakkında pek bir bilgi yok. Ancak eminim ki oyunu bekleyen oyuncular için oldukça önemli bir bilgi.

Sızdırılan Starfield Uzay Kostümleri

Oyun, Bethesda için çok önemli bir oyun. Çünkü şirket 25 yıl aradan sonra tekrardan kendisine bir evren oluşturuyor. Oyun yıldızların arasında geçen yeni nesil bir rol yapma oyunu. Oyuncular insanlığın en büyük gizemine cevap bulmak amacıyla oldukça destansı bir yolculuğa çıkacaklar. Yolculuğa çıkmadan önce oyuncular diledikleri herhangi bir karakteri yaratabilecekler. Karakterlerini yarattıktan sonra ise oyunun dünyasını eşsiz bir özgürlükte keşfedebilecekler.

Creation Engine 2’yi kullanan ilk oyun olacak oyunun Kasım 2022 tarihinde oyuncularla buluşması planlanıyor. Ayrıca dilerseniz oyunda yer alacak üç farklı şehir haberimize bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir