PC

Sızdırılan Windows 11 Görüntülerinin Kısmen Gerçek Olduğu Doğrulandı

Güle güle Windows 10X, hoş geldin Windows 11.

İlk olarak Çin menşeli bir internet sitesi tarafından sızdırılan, Windows 11’e ait olduğu söylenen ekran görüntüleri kısmen doğrulandı.

Ekran görüntüleri genel olarak Windows’un ana menüsünü, başlangıcını ve ayarlar sekmesini gösteriyor. İnsanların bu görüntüleri yalanlamasının en büyük sebeplerinden biri, gösterilen tasarımın Windows 10X’e oldukça benzemesi. Windows 10’un genel olarak iyileştirilmiş ve minimal hale getirilmiş versiyonu 10X iptal edilince, ona ait görüntüleri kopyalamak oldukça basit olurdu.

Sızdırılan Windows 11 Görüntüleri

Neyse ki The Verge’ün yazarı Tom Warren, bu görsellerin elle hazırlanmadığını, gerçekten birer sızıntı olduğunu ve Windows 11’in (Aynı zamanda ismi de Windows 11 olacak. Yani Windows 10X’e gerçekten veda etme zamanı.) böyle görüneceğini açıkladı. Elbette lansman günü sunulacak son hali değişikliklere uğrayacaktır lakin genel şema korunacaktır.

Lansman demişken yeni sürümün bu yılın sonlarına doğru tanıtılması bekleniyor. Tasarım konusunda ise insanlar ikiye bölünmüş durumda. İkonların ortaya alınması ve sade tasarımı ilk başta MacOS’u andırıyor. Peki siz nasıl buldunuz?

Kaynak
PC Gamer

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu