Sızıntı: Dying Light 2 Canlı Etkinliği 27 Mayıs’ta Gerçekleşecek

Gurur Gökçay
Gurur Gökçay
1 Dk Okuma Süresi

Son 2 gündür Dying Light resmi sosyal medya platformlarında paylaşılan videolar oldukça dikkat çekiciydi. Ülkemiz saatiyle her gün saat 20:00’da paylaşılan kısa videolar, haberimizde de yer vereceğimiz sızıntı etkinliğin habercisi diyebiliriz.

Bildiğiniz üzere son sızıntılara göre oyunun ismi Dying Light 2: Stay Human olarak değiştirildi ve aynı zamanda oyunun koleksiyoncu sürümünden görüntüleri de sızmıştı.

https://twitter.com/DyingLightGame/status/1395786470359814148

Yukarıdaki paylaşılan Tweet’te de görebileceğiniz gibi paylaşılan videolarda oyunu bize bir mesaj vermek istediğini görebilirsiniz. İlk videoda “Are” ikinci videoda ise “Are you” olarak mesaj şimdilik bu şekilde tamamlanmakta. Önümüzdeki günlerde mesajın tamamlanıp, sızıntıya göre 27 Mayıs TSİ 22:00‘da bir canlı etkinlik gerçekleşecek.

Dying Light 2 etkinlik

Mart ayındaki Developer Update videosunda oyundan kısa bir kesit ile birlikte 2021 yazısını görmüştük. Sızıntı doğruysa 27 Mayıs tarihinde oyunun zorlu geliştirme süreci sonrası yeni oyun motoruyla geliştirilmiş halini göreceğiz. Aynı zamanda oyundan net bir çıkış tarihi görmemiz de olası. Aynı zamanda yukarıdaki fotoğrafta da görebileceğiniz gibi oyunun isminin Dying Light 2: Stay Human olarak değiştirildiğini biraz daha doğrular nitelikte. Yine de bunun bir sızıntı olduğunu henüz resmi bir haber paylaşılmadığının altını çizelim.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Müzikle uğraşan bir yazar. gururgokcay@misternoob.com / g5buyukgokcay@gmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image