Skate 4’den Erken Oynanış Görüntüleri Geldi

Electronic Arts, Skate'in yeni oyununa ait erken geliştirme sürecinden video paylaştı.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi
skate 4

Doğru çıkan sızıntıları ile ünlü Tom Henderson geçtiğimiz günlerde, Skate serisinin yeni oyunu hakkında bir takım iddialar ortaya atmıştı. Bu iddialar ile nispeten de olsa oyunun 2023 yılında çıkış yapacağını ve Temmuz ayı içerisinde duyurulacağını öğrenmiştik. Bu iddialar ve söylentiler doğru olabilir.

Electronic Arts, Skate ismiyle çıkış yapacak olan serinin yeni oyunun erken geliştirme aşamasına ait bazı erken oynanış görüntüleri paylaştı. Tom Handerson’un demek istediği duyuru bu olabilir.

Skate Geliştirme Aşamasının Başlarında Dahi Oldukça İyi

Paylaşılan görüntülere baktığımızda ise, gerçekten oyunun erken geliştirme sürecinde olduğunu görebiliyoruz. Ancak oyun oldukça iyi duruyor. Grafiksel ve animasyon kalitesi açısından da ortaya cidden iyi bir iş konduğu ortada.

Seriyi sevenlerin merakla beklediği bazı özellikler ise tahmin edilebileceği gibi henüz geliştirme aşamasında. Duvara tırmanabilme, parmaklıklar arasında sallanabilme, merdivenlerden kayma ve duvarlarda koşabilme gibi özellikler ne yazık ki henüz tam hali ile oyunculara gösterilmedi.

Skate’in Beta Kayıtları Başladı

Ayrıca EA, tüm bu geliştirme sürecine oyuncuların dahil olabilmesine olanak tanıyor. Oyun geliştirme sürecinin oldukça erken safhalarında olsa da geliştirici ekip beta testlerini başlattı. Eğer sizlerde bu oyunun gelişim sürecine birebir tanık olmak istiyorsanız betaya buradan kayıt olabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir