Skull and Bones Geliştirme Aşamasının Sonlarına mı Yaklaştı?

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

Ubisoft’un korsan temalı oyunu Skull and Bones’u birçoğunuz duymuş olmalısınız. Skull and Bones için şirketin oldukça büyük heveslerle duyurusunu yaptığı ancak oyuncular tarafından tepkiler topladıktan sonra geliştirme sürecine sıfırdan başladığı oyunu diyebiliriz kısaca. Bu oyunun geliştirme süreciyle alakalı uzun süredir yeni bilgiler edinemiyorduk.

Skull and Bones şuan için sadece bir isimden ibaret diyebiliriz. Ubisoft’un en son paylaştığı oynanış videosunun üzerinden yıllar geçti. Şirket geliştirme aşamasına sıfırdan başladık ifadelerini kullansa da bizler projenin iptal edildiğini düşünmeye başlamıştık. Ta ki Ubiosft’un yayınladığı yeni bir ilanı görene kadar.

Skull and Bones

Ubisoft, Oyunu Test Edecek İnsanlar Arıyor

Ubisoft, resmi web sitesinde yeni bir işe alım ilanı paylaştı. Şirket verdiği ilan ile oyunu test edecek insanlar arıyor. Bu test yapacak insanların ana amacı oyun hakkında gerçek veriler ve geri bildirimler toplamak olacak. İkincil diyebileceğimiz amaçları ise oyunculara özgürlük verildiğinde Skull and Bones’ta ne yapacaklarını görmek olacak.

Başlangıç olarak şirket, ilk geri bildirimleri en sağlıklı şekilde toplayabilmek için oyunu oldukça az sayıda insana test ettirecek. Ayrıca bu ilana başvuracak insanların oyun geliştirmeye ilgili olmaları ve bol zamana sahip olmaları gerektiğinin altını çiziyor. Şirketin gizlilik politikaları nedeniyle oyunu test edenler hiçbir şekilde özel bir bilgi paylaşamayacaklar.

Skull and Bones E3 2018 Oynanış Videosu

Oyunun şu anki sürümü hakkında hiçbir bilgiye sahip değiliz. Henüz testlerin ne zaman başlayacağı da resmi olarak açıklanmadı. Canlı hizmet oyunu olarak çıkış yapacağı düşünüldüğünde son yılların popüler oyunu olan Sea of Thieves’e doğrudan rakip olacak.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir