Sonic Central’da Yeni Oyunlar Duyuruldu

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
3 Dk Okuma Süresi

Sonunda! Sonic hayranlarına çok güzel haberlerimiz var. 2 yeni Sonic oyunu – bir remastered bir de tamamen yeni bir oyun Sonic Central’da duyuruldu. E3 ve Summer Game Fest daha başlamadan oyunlara doymaya başladık.

Yeni Sonic Oyunları

Sonic Colors: Ultimate

Nihayet 2010 yapımı Sonic Colors’ın Remastered sürümü olan Sonic Colors: Ultimate duyuruldu. Bir fragman ile duyurusu yapılan oyun, 7 Eylül 2021 tarihinde Epic Games Store, PS4, Nintendo Switch, Xbox One ve Xbox Series X|S için yeni özelliklerle birlikte biz oyuncularla buluşacak. Ayrıca Sonic Colors: Ultimate şuandan itibaren ön siparişe açıldı.

Yeni Sonic Oyunu

Evet! Beklenen an geldi. Sega, yeni Sonic oyununu kısa bir teaser ile duyurdu. Sonic Team geliştirdiği yeni Sonic oyununun ismi belli değil, ancak E3 ve Summer Game Fest’de daha fazla bilgi edineceğimiz bir fragman görebilme şansımız da var. Fragmanda Sonic’in her zamanki gibi koştuğunu ve ardından ekranda garip bir sembol görüyoruz. Acaba ne anlama geliyor?

Yeni Sonic oyunu, 2022‘de PS5, PS4 Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için çıkışını yapacak.

Sonic Origins

Sega, Sonic the Hedgehog 1, Sonic the Hedgehog 2, Sonic the Hedgehog 3, Sonic & Knuckles ve Sonic CD oyunlarının bulunduğu paket olan Sonic Origins’i duyurdu. Sonic Origins, bulundurduğu oyunları yeni nesil platformlarda oynama fırsatı sunacak. Daha fazla bilgi bu sene içerisinde verilecek. Merakla bekliyoruz…

Animasyonlar

Sonic Colors: Rise of the Wisps

Roger Craig Smith Sonic Colors: Rise of the Wisps ile Sonic’i seslendirmeye geri dönüyor. Metal Sonic ve Dr. Ivo “Eggman” Robotnik’in baş kötüler olduğu bu animasyon dizisi yakın zamanda çıkış yapacak.

İş Birlikleri

SEGA, Sonic’in Tokyo 2020, Two Point Hospital (30 Temmuz) ve Lost Judgement’a (24 Eylül) geleceğini duyurdu. Ayrıca etkinlik sırasında Minecraft ve Sonic birliği sızdırıldı. Yoksa Sonic Minecraft’a mı geliyor?

Bulut tabanlı oyun servisi olan Amazon Luna için Sonic Team Racing ve Sonic Mania, Playstation Now için Sonic Team Racing, Sonic Mania ve Sonic Forces kullanılabilir durumda. Ayrıca mobil oyun olan Sonic Dash için de yeni kostümler artık alınabilir durumda.

Etkinlikler

Ek olarak, Sega Sonic Forces için yeni etkinlik – Party Match‘i duyurdu. Party Match 2021‘de çıkış yapması planlanıyor. Umarız beklediğimize değer…

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir