Spider-Man: Miles Morales PC’ye mi Geliyor?

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

Sony, son zamanlarda Playstation özel oyunlarını yavaş yavaş bilgisayar platformuna getirmeye başladı. Oyuncular tarafından merak edilen en önemli konu ise bütün Playstation özel oyunları bilgisayar platformuna gelecek mi?

Oldukça büyük satış başarısı yakalayan God Of War ve Uncherted: Legacy of Thieves Collection (UNCHARTED 4: Bir Hırsızın Sonu ve UNCHARTED: Kayıp Miras) 2022 yılında Steam üzerinde bilgisayar kullanıcılarına sunulacak. Peki bilgisayarlara gelecek olan sıradaki oyun hangisi?

Dün bilgisayar kullanıcılarını oldukça sevindiren bir gelişme yaşandı. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in PC’ye geleceği PSN şablonu üzerinden ortaya çıktı. Ancak çok fazla süre geçmeden Insomniac Games’in Topluluk Direktörü James Stevenson, PSN şablonunda bir hata olduğunu söyledi. Stevenson’un sözlerine bakılırsa Insomniac bu oyunu PC platformuna getirmeyi planlamıyor.

Spider-Man Miles Morales’in olası bir PC sürümünü gösteren PSN şablonu Twitter paylaşımı ve James Stevenson’un bunun bir hata olduğu açıklaması:

Evet bu açıklamalara bakıldığı zaman Stevenson haklı görünüyor. Bu şablon PC’ye gelecek olan sıradaki oyunu gösteren bir sızıntı gibi görünmüyor. Şablona dikkatli bir şekilde bakıldığında Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in Playstation’da zamana özel olduğunu iddia ettiğini görebilirsiniz.

Hepimiz biliyoruz ki Playstation oyunları zamanla PC’ye gelmeye devam edecek. Belki bunlar içinde Miles Morales’i de görürüz. Ancak bizler şimdilik God Of War ve Uncherted: Legacy of Thieves Collection‘ı istek listelerimize ekleyip beklesek daha doğru olur.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir