Söylenti: Yeni Splinter Cell, Assassin’s Creed’in Daha Fazla Gizlilik İçeren Bir Versiyonu Olacak

Oyun dünyasının ünlü habercilerinden Tom Henderson’ın paylaşımına göre, yeni bir Splinter Cell oyunu erken geliştirme aşamasında ve oyun Assassin’s Creed’in daha çok gizlilik içeren bir versiyonu olarak tasarlanıyor. Ayrıca oyun, Halo Infinite benzeri mekanlara sahip olacak.

Assassin’s Creed benzeri olacak olması oyun acaba açık dünya mı olacak sorusunu getiriyor akıllara fakat, içerisindeki mekanların Halo Infinite benzeri olacak olması durumu biraz değiştiriyor. Halo Infinite’da açık dünya yok fakat oyun içerisinde hikaye akışının belli yerlerinde keşif yaptığınız ve yan görevler bulabildiğiniz bir kısmi açık dünya sistemi var.

Tom Henderson’ın Splinter Cell Paylaşımı:

Oyunun tam olarak nasıl olacağı konusunda elimizde henüz yeterli bilgi yok. Eğer Ubisoft’un “daha gizli Assassin’s Creed”den kastı Origins ve Odyssey benzeri bir Splinter Cell oyunu yapmak ise bu durum çoğu hayranını üzecek gibi duruyor. Fakat Ubisoft, daha önceden Assassin’s Creed’de The Witcher oyunlarından ilham alarak yaptığı gibi bir değişikliği yapmayı başarabilirse, bu seriye yeni bir soluk kazandırıp çoğu oyuncuyu mutlu edebilir.

Tom Henderson konu ile ilgili ek bir ayrıntı vermedi. Hal böyle olunca oyunun ne zaman çıkacağını ve hangi platformların hedef alınacağını henüz bilmiyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu