Gelecek Sene Yeni Splinter Cell Oyunu Duyurulabilir

Anıl Er
Anıl Er
1 Dk Okuma Süresi

Çok sayıda yeni çıkan söylenti, Ubisoft’un nihayet yeni Splinter Cell oyunu üzerinde çalıştığını gösteriyor. Tom Henderson ile konuşan kaynaklar, projenin onay aldığını ve “üretimin erken aşamasında” olduğunu kaydetti. Ayrıca küçük de olsa gelecek yıl açıklanma ihtimali var.

Yeni Splinter Cell oyununu kim geliştiriyor?

Geliştiriciye gelince, yayıncının planlarını bilen kimliği açıklanmayan iki kişi, bunun Montreal’de değil, dışarıdaki bir stüdyoda olacağını öne sürdü. Bunun harici bir geliştirici veya tamamen farklı bir Ubisoft stüdyosu anlamına gelip gelmediği henüz belli değil. Peki bunca zamandan sonra bu kadar beklenen oyunda neden bir anda yeni bir gelişme gördük?

Görünüşe göre bu, “hayranları geri kazanmanın bir yolu” olarak ve Ubisoft‘un imajını rejenere etmek için yapılıyor (Şirketteki önemli isimlerin istifasına yol açan ayrımcılık ve taciz raporlarının ardından itibarları büyük darbe almıştı). Tabii ki bunun yeterli olup olmayacağını göreceğiz, özellikle çalışanların bir yıl sonra şirkette “hiçbir şeyin değişmediğini” açıklamalarını da dikkate almak lazım.

splinter cell

Son olarak, yeni bir Splinter Cell’in geliştiriliyor olmasının, oyunun gelecek yıl geleceği çıkacağı anlamına gelmiyor. Planlar, özellikle bu pandemi sonrası dünyada sürekli değişiyor. Bu nedenle önümüzdeki aylarda daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Çıkış yılı, türü fark etmeksizin her oyunu deneyen, bunların yapılışı ve tekniğiyle de ilgilenen eski kafa bir "oyuncu" anil_er@hotmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image