STALKER 2 İçin Harika Gözüken Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı

Unreal Engine 5 oyun motorunu kullanan STALKER 2, daha çok atmosferi ve grafikleri ile öne çıkıyor. Oyunun yayınlanan konsept görselleri ve fragmanlarına bakacak olursak, gerçekten de geliştiricilerin atmosfer ve grafik kısmında çok fazla çalıştığını görebiliyoruz.

Geliştirici stüdyo GSC GameWorld, STALKER 2’den yeni ekran görüntüleri yayınladı ve oyunun çok etkileyici gözüktüğünü söyleyebiliriz. Bu aynı zamanda Unreal Engine 5’in gücünün ne derecede olduğunu da gösteriyor. Ek olarak, oyun, Ray Tracing (ışın izleme) desteği sunacak.

Aşağıdan oyun için yayınlanan yeni ekran görüntülerine göz atabilirsiniz…

STALKER 2 Ekran Görüntüleri

STALKER 2STALKER 2STALKER 2

STALKER 2STALKER 2

STALKER 2: Heart of Chernobyl, 28 Nisan 2022’de Steam, Epic Games Store, Microsoft Store ve Xbox Series X|S için çıkışını yapacak.

STALKER 2: Heart of Chernobyl’in Tanıtım Bülteninden

Çernobil Karantina Bölgesi, 2006 yılındaki ikinci büyük patlamadan sonra çarpıcı bir şekilde değişti. Şiddetli mutantlar, ölümcül anormallikler, savaşan gruplar, Bölgeyi hayatta kalmak için çok zor bir yer haline getirdi. Bununla birlikte, inanılmaz değerdeki eserler, kendi riskleri için Bölge’ye giren ve buradan bir servet kazanmaya, hatta Çernobil’in Kalbinde gizlenen Gerçeği bulmaya çalışan S.T.A.L.K.E.R.s adlı birçok insanı cezbetti.

KUSURSUZ AÇIK DÜNYADA EPİK DOĞRUSAL OLMAYAN HİKAYE
Yalnız iz sürücü rolünü üstlenin ve kıyamet sonrası atmosferi farklı açılardan ortaya çıkaran çeşitli ortamlara sahip 64 km²’lik bir radyoaktif bölgede fotogerçekçi kusursuz açık dünyayı keşfedin. Son derece dallara ayrılan destansı hikayede yollarınızı seçerken kaderinizi belirlemek için Bölge’de yolunuzu açın.

ÇEŞİTLİ DÜŞMAN VE YÜZLERCE SİLAH KOMBİNASYONU
Kimin arkadaşlığınıza değer ve kimin kurşunu hak ettiğine karar vererek farklı grupların üyeleriyle tanışın. Sizi alt etmeye çalışan farklı taktikler uygulayan çeşitli düşmanlarla yoğun silahlı çatışmalara girin. Yüzlerce farklı ölümcül kombinasyon oluşturmaya izin veren sayısız modifikasyona sahip 30’dan fazla silah türü arasından tercih ettiğiniz ateşli silahları seçin.

FARKLI DAVRANIŞ MODELLERİYLE EFSANEVİ MUTANTLAR
Farklı davranış modellerini izleyerek sizi katletmeye çalışacak korkunç mutasyona uğramış yaratıklarla karşılaşmaya hazırlanın. Her mutant, davranışlarını daha az tahmin edilebilir kılan farklı alt tiplerde görünebilir. Gerçekten aşırı tehlike, büyük gruplar halinde avlanan çok sayıda mutantın bulunduğu inlere sahip bölgeleri temsil eder.

İNANILMAZ DEĞER VE AFET OLMAYAN ANOMALİLER
Bölgenin en değerli eserleri ve sırları en tehlikeli yerlerde saklanıyor. Bölgeye dağılmış çok değerli eserler için avlanırken tehlikeli anormalliklere ve benzersiz yıkıcı kemer anomalilerine dikkat edin. Sizden önce pek çok kişinin canını alan Bölge’nin gizemlerini ortaya çıkarmaya cesaret edebilecek misiniz?

Efsanevi S.T.A.L.K.E.R.’ı keşfedin. Evren ve deneyim:

  • FPS, korku ve sürükleyici simülasyon karışımı üzerine inşa edilmiş benzersiz oyun
  • Çeşitli sonlardan birine giden yolların çeşitliliği ile doğrusal olmayan hikaye
  • En son fotogrametrik ve tarama teknolojileri kullanılarak geliştirilen kıyaslama ayarlı grafikler
  • En hırslı oyuncuları bile meşgul edecek gelişmiş yapay zeka sistemleri
  • Oyun dünyasını daha önce hiç olmadığı kadar canlı hissettiren yaşam simülasyon sistemi “A-life 2.0”
  • Açlık, uyku, kanama, oyunu zenginleştiren radyasyon efektleri gibi sürükleyici hayatta kalma mekanikleri
  • Dinamik gündüz-gece döngüsü ve hava durumu, oyun deneyimine daha da fazla gerçekçilik katacak
  • Yaratıcı oyunculara oyun evrenini genişletme ve zenginleştirme özgürlüğü veren mod desteği
  • Ücretsiz bir güncelleme olarak yayınlandıktan hemen sonra eklenecek olan çok oyunculu mod

İYİ AVCILIKLAR, STALKER!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu