S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl İçin Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

TSİ 20.00’da başlayan ve E3 konferansının bir parçası olan Xbox & Bethesda sunumunda S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl’in yeni nesil devamı Stalker 2: Heart of Chernobyl hakkında oynanış, keşif ve sinamatik ara sahnelerden oluşan bir video gösterildi.

The Zone’a daha yakından baktığımız bu oyunda birçok kurtulan ile kamp ateşi yanında konuşmalar dinliyoruz. Hayatta kalmanın temel olduğu bu oyunda, ürkütücü mekanların verdiği güvensizlik hissiyatı sizin en yakın arkadaşınız olacak, bir de pompalı tüfekler…

Stalker 2'nin ürkütücü atmosferi

Stalker 2’de Çernobil’in kalbinde bir yolculuğa çıkın…

Oldukça yoğun ve sürükleyici bir atmosfere sahip olan ve korku ile FPS türünün bir karışımı olan Stalker 2, görebileceğiniz en büyük açık dünyalardan birini vaat ediyor. Oyunun hikayesinin ise oldukça dallanıp budaklanabilen ve birçok sona sahip olması bekleniyor. Karakterlerin yapacağı seçimlerin, hikayeye ve global çevreye uzun soluklu etkileri olacak.

Stalker 2: Heart of Chernobyl, 28 Nisan 2022’de çıkış yapacak ve çıktığı günden itibaren Xbox Game Pass’e dahil olacak. Oyun, PC ve yeni jenerasyon Xbox konsollarına özel olarak çıkış yapacak. “Doğru bir yeni jenerasyon deneyimi” sunması açısından Stalker 2, ışın izleme ve 4K görüntü kalitesi de sunacak. Oyunla ilgili detaylı bilgilere bu siteden erişebilirsiniz. Oyunun oynanış fragmanını aşağıdan ve eski fragmanını sitemizden bu habere tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir