Summer Game Fest 2021 Tarihi Belli Oldu

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Etkinlik organizatörü Geoff Keighley, Summer Game Fest 2021’in Haziran ayında yapılacağını ve bir kez daha “Day of the Devs: Summer Game Fest Edition” kısmını içereceğini duyurdu.

Double Fine Productions ve iam8bit tarafından yönetilen The Day of the Devs: Summer Game Fest Edition, Day of the Devs ekibi ve Geoff Keighley’in küratörlüğünü yaptığı bir grup bağımsız ve AAA video oyununu öne çıkaran bir etkinlik. Hem yeni oyunlar hakkında bilgi sahibi olduğunuz hem de bir nevi oyunlara yapılan oylamalara tanıklık ettiğiniz bu festival, özel haberler ve oynanış videolarının yanı sıra müzikal performanslar ve yeni içerikler de içerecek.

Etkinliğe katılmak isteyen geliştiriciler, oyunlarını bugünden itibaren bu form aracılığıyla başvuru için gönderebilirler. Başvurular 9 Nisan’da sona eriyor. Katılan yayıncıların ve geliştiricilerin listesi ve 2021 Yaz Oyun Festivali için etkinlik programı önümüzdeki haftalarda açıklanacak. Resmi siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir