Çok Olumlu Yorumlar Alan Macera Oyunu Syberia’nın 2 Oyunu da Ücretsiz Oldu

Anıl Er
Anıl Er
1 Dk Okuma Süresi

Microids, ilk iki Syberia oyununun 29 Eylül tarihine kadar Steam’de ücretsiz olduğunu duyurdu. Bu tarihe kadar PC oyuncuları oyunların Steam sayfalarını ziyaret edebilir ve kalıcı olarak oyunları ücretsiz bir şekilde kütüphanelerine ekleyebilirler.

İlk oyunda oyuncular, New York’tan genç ve hırslı bir avukat olan Kate Walker’ın rolünü üstleniyorlar. Kate, Batı Avrupa’dan Doğu Rusya’nın uzak bölgelerine seyahat eder ve Hans Voralberg’in izini sürme amacıyla maceraya atılır.

syberia ücretsiz

İkinci oyunda Kate ve Hans birlikte bir yolculuğa çıkarlar. İkili, uzun ve unutulmuş bir evrenin kalbinde efsanevi Sibirya mamutlarını arayacak. Hans’ın birkaç yıl önce tek başına başladığı gerçeküstü macera Kate ile birlikte, cesaretlerini ve kararlılıklarını test ederek her zamankinden çok daha tehlikeli engellerle karşı karşıya kalarak hikayenin sonunu getirecek.

Syberia’nın ilk iki oyunu Steam’de ücretsiz

Daha önceden GOG.com üzerinden de ücretsiz dağıtılan serinin ilk oyununu kütüphanenize eklemek için Steam sayfasına buradan, 2. oyunun Steam sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Çıkış yılı, türü fark etmeksizin her oyunu deneyen, bunların yapılışı ve tekniğiyle de ilgilenen eski kafa bir "oyuncu" anil_er@hotmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir