The Darkness Remastered Nightdive Studios’un Listesinde

Nightdive Stüdyonun CEO'su Stephen Kick, attığı bir tweet ile The Darkness'in listede olduğunu belirtti.

Bora Berk Coşgun
Bora Berk Coşgun - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Nightdive Studios, yaptığı kaliteli remake ve remastered oyunlar ile sevgileri toplamıştı. 2023 yılında yayınladığı System Shock Remake ve Quake 2 Remastered ile yükselişe geçen stüdyo; bu yıl içerisinde çıkış yapacak olan Turok 3: Shadow of Oblivion’u ve henüz çıkış tarihi belli olmayan Star Wars: Dark Forces’in üzerinde çalıştığını da duyurmuştu. Bu duyuruları ile ivme kazanmaya devam eden stüdyo, gelecekte farklı işlere de imza atacakmış gibi duruyor.

2007 yılında Starbreeze Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan first person shooter oyun The Darkness, Nightdive Studios tarafından remastered olarak yayınlanacak. Yaptığı Remake ve Remastered oyunlarda özüne sadık kalmasıyla bilinen stüdyo, oyunu sevenlerde büyük bir heyecan uyandırdı.

Nightdive Studios CEO’su The Darkness duyurusunu bu şekilde yaptı

Nightdive Studios’un CEO’su Stephen Kick, X (Twitter) üzerinden çok kısa bir açıklamada bulundu. “The Darkness’i yeniden oynamak istiyorum fakat PS3’ü açmak içimden gelmiyor. Lütfen birileri remaster edebilir veya PC’ye çıkışını gerçekleştirebilir mi ?” diye soran bir kullanıcıya “LİSTEDE” cevabını verdi. Bu açıklama, her ne kadar CEO tarafından yapılıyor olsa da resmi bir açıklama olmadığını hatırlatmakta fayda var. Oyunun ne zaman yayınlanacağı veya orijinaline ne kadar sadık kalacağıyla ilgili bir bilgi de henüz yok.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Oyunları seviyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir