The Division 2 Tekrar %95 İndirime Girdi

Brz Konuk
Brz Konuk
4 Dk Okuma Süresi

The Division 2 Tekrar %95 İndirime Girdi

Ubisoft’un The Division 2 oyunu hem Uplay’de hemde Epic Games’de tekrar %95 indirime girdi. Oyunu Uplay üzerinden satın almak isterseniz 13,45 TL’ye, Epic Games‘den almak isterseniz ise 15,45 TL’ye sahip olabilirsiniz.

3 Mart tarihinde ilk ücretli genişleme paketi olan Warlords of New York’a kavuşacak olan oyunu ayrıca bu hafta sonu ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz.

Gelicek olan genişleme paketili ile ilgili detaylar için daha önce ki haberimizi bu bağlatıdan inceleyebilirsiniz.Ayrıca indirim 3 Mart saat 20:00’a kadar devam edecek.

Tarih unutmayacak

Washington D.C düşmek üzere. Kuralsızlık ve istikrarsızlık toplumumuzu tehdit etmekte ve Hükümet Binası’ndaki darbe dedikoduları kaosu büyütmekten başka bir işe yaramıyor. Tüm aktif Division ajanları her şey için çok geç olmadan şehri kurtarmalıTom Clancy’s The Division®2’de özgür bir dünyanın kaderi tehlikede.
Düzeni yeniden sağlamak ve şehrin çöküşünü önlemek için elit ajanlardan oluşan bir takıma salgın sonrası Washington DC’de liderlik et.

alt text

Teçhizatını Kuşan, DC’yi Kurtar
Savunmanın son kalesi olmakla görevlendirilmiş bir grup elit sivil ajandan oluşan Division’ın bir üyesisin. DC risk altındayken teçhizatını kuşanıp benzersiz yeteneklerini bu yeni tehdite karşı kullanma vakti geldi.

Başkent Krizde
The Division 2’deki Washington D.C, eşi benzeri görülmemiş bir şekilde gerçek şehrin bire bir betimlemesidir ve bu da oyun dünyasını hiç olmadığı kadar özgün bir hale getiriyor. Oyunun haritası şehrin sembol yapılarına, doğal alanlarına, mahallelerine ve düşman sığınaklarına yakın bir bakış açısı sağlıyor.Burnunun dibinde düşman gruplaşmaları
Birçok grup kriz sonrasında güce ulaşma mücadelesi veriyor ve D.C.nin geleceğinin kendileri için parlak olmasını istiyor. Sadece Division ajanları bu yeni tehditlerle boy ölçülebilir ve kalan sivilleri koruyabilir.

alt text

Siper AlDark Zone’lar
Washington D.C.de bulunan üç Dark Zone ile şehrin aylardır dokunulmamış benzersiz alanlarını keşfedebilirsin. D.C.nin bu gizemli duvarlarla çevrili alanları, her şeyin olabileceği ve kimseye güvenemeyeceğin, Oyuncu – Ortam – Oyuncu temelli, adil ve kıyasıya bir rekabet deneyimi sunuyor.

Anlaşmazlık
The Division 2’nin başka bir bölümünde yer almayan birçok benzersiz haritada, diğer Division ajanlarıyla düello yaparak yeteneklerini kanıtla.Silahlar ve Teçhizat
Savaşan gruplar, zehirli bölgeler ve çevresel unsurlarla mücadele etmeye çok iyi hazırlandığından emin olmalısın. The Division 2 oyuncularına tamamen kişiselleştirilebilir ajanlar ve teçhizat sunuyor. Birçok silah, zırh ve görünüm ögesi seçeneğinin yanı sıra yüksek seviyeli oyuncuların erişebileceği birçok teçhizat seti ve egzotik öge bulunuyor. Oyunun sonuna geldiğinde benzersiz özelleştirmelerle cephaneni ve yeteneklerini geliştirme şansın olacak.”

Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşletim Sistemi Windows 7/8/10İşletim Sistemi Windows 7/8/10
İşlemci AMD FX-6350 Intel Core I5-2500kİşlemci AMD Ryzen 5 1500X Intel Core I7-4790
RAM 8 GBRAM 8 GB
Ekran Kartı AMD Radeon R9 270 NVIDIA Geforce GTX 670Ekran Kartı AMD RX 480 NVIDIA Geforce GTX 970
VRAM 2 GBVRAM 4 GB
Direct X Direct X 11/12Direct X Direct X 11/12
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir