The Game Awards’da 40’dan Fazla Oyun Gösterilecek

Serhat Uzun
Serhat Uzun
2 Dk Okuma Süresi

Hype Ustası Geoff Keighley, The Game Awards’ı büyük bir yıl sonu etkinliğine dönüştürmek için çok çabalıyor ve bu çabası da sonuç veriyor. Oyun severlerin çokça beklediği bir etkinlik haline gelmeyi başaran The Game Awards, her Aralık ayında düzenlenen etkinlikte ödüllerin yanı sıra yeni oyunların duyurusunu da yapıyor. Görünüşe bakılırsa bu seneki gösteri bu zamana kadar ki en büyük gösteri olacak.

The Game Awards’da 40’dan Fazla Oyun Gösterilecek

Epic Games’in web sitesinde  ve birçok yerde yeni bir röportaj ortaya çıktı. Bu röportaja göre etkinlikte oyunlar açısından oldukça büyük bir vitrinimiz olacak. Keighley, gösteri sırasında “öyle ya da böyle” 40 – 50 civarında oyunun bizlere gösterileceğini söyledi. Tabi ki bu gösterilecek 50’ye yakın oyunun tamamı yeni oyunlardan oluşmayacak. Halihazırda çıkış yapmış oyunlar da etkinlikte yerini alacak. Ancak bildiğimiz kadarıyla içlerinde özellikle bağımsız oyunların bulunduğu birçok yeni oyunun da duyurusunu görebileceğiz.

Keighley, ”hemen hemen her geliştiricinin etkinlikte bir yerinin olmasını istiyor”, bu nedenle, gösterilen oyunlar Sony’den bile gelse çeşitliliği olmalı. Geoff Keighley insanları heyecanlandırmaktan çekinecek biri değil, yeni konsolların gücünü gösterecek bazı heyecan verici yeni nesil oyunların olacağını da ekliyor.

Bu sene The Game Awards, 9 Aralık Perşembe günü insanlarla iç içe canlı olarak düzenlenecek.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
MisteRNOOB Youtube Ekip Lideriyim. 16 yıldır oyun oynuyorum. Atari ile başlayan bu serüvenim hala devam etmekte.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image