The Last of Us Dizisinin Henry ve Sam Kardeşleri Belli Oldu

‎HBO'nun The Last of Us uyarlaması dizisi Henry ve Sam kardeşleri canlandıran oyuncular açıklandı.‎

Meriç Topal
Meriç Topal
1 Dk Okuma Süresi
the last of us henry ve sam

IGN’in yayınladığı habere göre sevilen oyun olan The Last of Us‘ın uyarlaması dizide Henry karakterini Lamar Johnson canlandırırken, Henry’nin genç kardeşi Sam’i ise Keivonn Woodard canlandıracak. Lamar Johnson’un geçmiş tecrübeleri arasında bir polisiye dizisi bulunurken, Keivonn Woodard’ın ise bir tecrübesi bulunmuyor.

The Last of Us’ın yazar ve yapımcısı olan Neil Druckmann‘in aynı zamanda dizinin de yönetmeni olduğu yapımın 2023 yılında HBO üzerinden çıkması bekleniyor. Yapımına başlandığı sırada pandemi gibi bir etmenden dolayı 2022’ye yetişemeyen yapımın oyuncu kadrosunda ise Pedro Pascal, Joe rolünde iken; Bella Ramsey ise Ellie karakterlerini canlandıracak. Marlene karakterine ise Merle Dandridge hayat verecek.

the last of us 1 scaled 1 e1660222978962
diziden gelen ilk fotoğraf

Joe ve Ellie’yi canlandıran oyuncuların ikisini de daha önceden son sezonu ile hayranlarını büyük bir hayal kırıklığına uğratmış olan Game of Thrones dizisinden gördüğümüzü hatırlatmakta fayda var. Joe’yu canlandıran Pedro Pascal, dizide Oberyn Martell rolünde iken, Ellie’yi canlandıran Bella Ramsey ise Lyanna Mormont karakterine hayat vermişti.

i
Pedro Pascal ve Bella Ramsey
Bu makaleyi paylaş
Takip et
“Düzenim bozulur, hayatım alt üst olur diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?”
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir