The Lord of the Rings: Gollum’un Çıkış Tarihi Duyuruldu

The Lord of the Rings: Gollum, birkaç ay içinde PC ve çeşitli konsollara çıkışını gerçekleştirecek.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Aylar süren sessizliğin ardından Daedalic Entertainment, The Lord of the Rings evreninde geçecek yeni oyununun çıkış tarihini resmen duyurdu.

Daedalic Entertainment’ın yaptığı açıklama, oyunun ana konusuna ışık tutuyor:

“The Lord of the Rings: Gollum, J.R.R.’ın efsanevi Yüzüklerin Efendisi üçlemesinden uyarlanmıştır. Tolkien, Yüzük Kardeşliği’nin ilk bölümlerinde Gollum’un kamera arkasından yaşadıklarını anlatıyor.

Değerli yüzüğünü Bilbo Baggins’e kaptırdıktan sonra Gollum, Misty Mountains’ten ayrılmaya karar verir ve onu Barad-dûr zindanlarından Mirkwood’daki Orman Elflerinin diyarına götüren tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Gollum, Orta Dünya’daki yolculuğunun tehlikelerinden kurtulmak için gizlice ilerlemeli ve tüm kurnazlığını kullanmalıdır. Ayrıca Hobbit-benliği olan Sméagol ile de uğraşmak zorundadır.”

lotr1

The Lord of the Rings: Gollum ne zaman çıkış yapacak?

Gollum’u yöneteceğimiz bir yapım olacak olan The Lord of the Rings: Gollum, 1 Eylül tarihinde PS5, PS4, Xbox Series, PC ve Switch platformları için gelecek. Switch platformuna olan çıkışı ise sona bırakılacak.

Gollum’un daha önce anlatılmadığı hikayelerine odaklanan yapım, çeşitli parkur ve gizlilik elementleriyle harmanlanmış bir şekilde öne çıkıyor. Bölünmüş bir kişiliğe sahip olan karakterimiz, yaptığımız seçimlerle Sméagol’un veya Gollum’un tarafına doğru kayacak.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir