Tiny Tina’s Wonderlands İçin 24 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
3 Dk Okuma Süresi

2K’nın yayıncılığı altında Gearbox’un geliştirdiği, geçtiğimiz sene Summer Game Fest 2021’de duyurulan Tiny Tina’s Wonderlands, özellikle Borderlands severlerin radarına, oyunun Borderlands evreninde geçmesi ile çoktan girmeyi başarmıştı. Bir süredir oyun hakkında bilgiler vermeye devam eden 2K, şimdi de soluğu yaklaşık 24 dakikalık oynanış videosunda aldı.

2K, Borderlands gibi “looter shooter”, RYO (Rol Yapma Oyunu) türünde olan Tiny Tina’s Wonderlands için yeni 24 dakikalık oynanış videosu yayınladı. Yayınlanan videoda oyunda rol yapma oyunların olmazsa olmazlarından; Güç, Yapı, Beceri gibi karakter özelliklerini Hero Point (Kahraman Puanları) ile geliştirebileceğimizi görüyoruz.

Dilerseniz, detaylı oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz…

Tiny Tina’s Wonderlands, 25 Mart 2022‘de Epic Games Store, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S için çıkış yapacak.

Tiny Tina’s Wonderlands’in Tanıtım Bülteninden

Garipliklerle, harikalarla ve çok güçlü silahlarla dolu destansı bir maceraya çık! Biraz dengesiz Tiny Tina’yla hayat bulan bu kaotik ve fantastik dünyada mermiler, büyü ve kılıçlar çarpışıyor.
Zalim Dragon Lord’u durdururken tuhaf canavarlarla ve ganimetlerle dolu zindanlarda çok sınıflı kahramanınla yağmala, ateş et ve ilerle. Herkes davetli. Sen de katıl, macera botlarını giy ve Kaosun Mükemmel Savaşçısı ol!

Wonderlands

SÜRPRİZLERLE DOLU FANTASTİK BİR DÜNYA
Tiny Tina, kural tanımayan bu şahane masa oyunu diyarında senin başıbozuk rehberin olacak. Görkemli şehirlerin, küf kokan mantarlı ormanların, ürkütücü kalelerin olduğu devasa dünyayı keşfet!

SİLAHLAR, BÜYÜLER VE DAHASI
Coşkulu birinci şahıs savaşlarında güçlü silahlarla ve yıkıcı büyülerle kötüleri alt et. Ateş gücünle ağzı bozuk iskeletlerden, karada gezen köpekbalıklarından ve izbandut gibi elebaşlarından oluşan düşman birliklerini yok et. Tehlikeli zindanlara dal ve destansı ganimetten payını al!

KÖTÜLERİ YENMEK İÇİN TAKIM OL
Masada dik kafalı kaptan Valentine ve kurallarla kafayı bozmuş robot Frette de var. Dragon Lord’u alt etme görevin süresince lavta çalan Bardbarian ve biricik Fairy Punchfather gibi sıra dışı ve sempatik tiplerle karşılaşacaksın.

KAHRAMANINI KİŞİSELLEŞTİR
Envaiçeşit harika yeteneğin olduğu altı eşsiz karakter beceri ağacından karışık eşleştirme yapmanı sağlayan çoklu sınıf sistemiyle ayrıntılı olarak kişiselleştirebileceğin mükemmel kahramanı yarat. Seviye atla, ince ayarlar yap, cephaneliğini büyüt ve en iyi maceracı sen ol.

KAOTİK İŞBİRLİĞİ MODUNDA BİR TAKIMA KATIL
Hikâyenin keyfini tek başına çıkarabilir ya da en çok üç arkadaşınla birlikte takım olup çevrimiçi çok oyunculu modda oynayabilirsin. Ganimeti paylaş ya da en güzel ganimete tek başına kon. Nasıl oynayacağın sana kalmış!

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir