Todd Howard 12 Yıldır Indiana Jones Oyunu için Yanıp Tutuşuyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Todd Howard ile yapılan güncel bir röportaj onun, bir Indiana Jones hayranı olduğunu ve kendisinin on iki yıldır favori arkeoloğun merkezde olduğu bir oyun yapmak istediğini ortaya koyuyor.

Bu yılın başlangıcında Lucasfilm Games’in tekrardan oyun endüstrisi sahnesine çıktığını ve bununla birlikte bir Indiana Jones oyununun geliştirilmekte olduğu haberlerini duymuştuk. Todd Howard’ın baş yapımcı olduğu ve Wolfenstein serisinin yaratıcıları Machine Games’in geliştirmekte olduğu bu yeni oyun, dürüst olmak gerekirse herkesi heyecanlandırmıştı.

Indiana Jones

Todd Howard ve Indiana Jones aşkı

The Telegraph ile yapılan bir röportajda Bethesda’nın yüzü olarak anılan Todd Howard’ın, filmlerdeki maceraperest arkeoloğun ateşli bir hayranı olduğu ve 2009’dan beri oyunun haklarını almaya çalıştığı ortaya çıktı. Zamanında sadece Disney’in yeşil ışık yaktığı bu proje ise şimdi kendisine göre “dünyanın en iyi” takımı ile tekrar diriliyor. Tahmin edersiniz ki Howard, oyunun gelişme sürecinde oldukça heyecanlı tutumlar içine girse de proje detayları hakkında ser veriyor sır vermiyor.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image