Skyrim’in 10. Yılına Özel Todd Howard AMA Oturumu Düzenliyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Fallout ve özellikle de gündem babında Skyrim’in geliştirilmesine öncülük etmiş yönetmen ve yapımcı Todd Howard’a soru sormak ister misiniz?

İnanması zor fakat Skyrim, çok yakında oyun dünyasına girişinin 10. yıl dönümünü kutlayacak. Bu başarının şerefine Todd Howard, Twitter üzerinden 10 Kasım tarihinde Reddit’de bir AMA (Ask Me Anything) oturumuna katılacağını duyurdu.

toddhoward

Todd Howard kimdir?

The Elder Scrolls ve Fallout serilerinin bugünkü hallerine kavuşmasını sağlayan Todd, Bethesda Softworks’e 1994 yılında girdi ve o günden bugüne yapımcılık, tasarımcılık ve yönetmenlik gibi görevler gerçekleştirdi. Günümüzde ise yeni Indiana Jones oyununun da baş yapımcılığını yapacak.

Eğer Howard’a The Elder Scrolls hakkında trivia konulu sorular sormak veya ondan geliştirilme sürecine ait değerli anılar dinlemek istiyorsanız birkaç gün sonra şans ayağınıza gelecek. Soru-cevap oturumunun ne kadar süreceği belirtilmediyse de TSİ 20.00 gibi başlaması bekleniyor.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image