Twelve Minutes’i Playstation ve Switch İçin Bekleyenlere Güzel Haber

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

Annapurna Interactive tarafından yayınlanan Twelve Minutes’te Luis Antonio’nun zaman döngülü macerasına ilk olarak Ağustos ayında ortak olduk. 19 Ağustos‘ta başlayan Luis Antonio’nun macerası ilk olarak Xbox Series X/S, Xbox One ve PC platformlarında karşımıza çıkmıştı.

Yayıncı firma tarafından yapılan açıklamalara göre, oyuncular tarafından oldukça fazla ilgi gören oyun, Playstation ve Switch konsollarına da geliyor. 7 Aralık tarihinde Playstation 4, Playstation 5 ve Nintendo Switch platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

Twelve Minutes’de Luis Antonio’nun 12 Dakika Süren Sonsuz Döngüsü

Twelve Minutes, bir gün evine dönen ve eşiyle akşam yemeği yiyen bir kocanın hikayesini bizlere anlatıyor. Ancak polis olduğunu iddia eden bir adam akşam yemeğini bölüyor. Eşinin babasını birkaç yıl önce öldürdüğünü iddia ederek akşamın tadını kaçırıyor. Daha sonrasında ise kendimizi bir döngünün içinde buluyoruz.

İşte tam da bu noktada bizim döngüyü nasıl kıracağımızın serüveni başlıyor. Bu durum ise bazı ilginç sonuçlara yol açıyor. Örnek vermek gerekirse davetsiz misafiri beklemediği bir şekilde karşılamak gibi. Oynaması oldukça eğlenceli olan oyunu Playstation ve Swtich platformlarında deneyimlemek çok keyifli olacak.

Daha fazla bilgi için dilerseniz oyunun Steam sayfasına bu bağlantıdan göz atabilirsiniz.

ETİKETLER:
Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir