Ubisoft Forward Sunumunda Yeni Assassin’s Creed Oyununun Dışında Neler Gösterilecek?

Ubisoft'un gerek yeni oyunlarını duyurduğu, gerekse mevcut oyunlarına dair yenilikleri paylaştığı sunumu Ubisoft Forward, 10 Eylül'de yayınlanacak.

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Ubisoft’un çevrim içi sunumu Ubisoft Forward, çıkışı yaklaşan Mario + Rabbids Sparks of Hope ve Skull and Bones ile ilgili yepyeni gelişmelerin yanı sıra serinin geleceğine ışık tutacak özel bir Assassin’s Creed sunumuyla 10 Eylül Cumartesi TSİ 22:00’da geri dönüyor. Diğer gelişmeleri içeren ön gösterim 21:35’te başlayacak ve Brawlhalla, For Honor, The Crew 2, Anno 1800 ve başka oyunlardan en yeni sezonlar, karakterler ve içeriklerle ilgili haberleri konu alacak.

ubisoft forward

Dünyanın dört bir yanından katılan izleyiciler, programı istedikleri formatta, resmi web sitesi Ubisoft.com/Forward üzerinden veya Ubisoft’un YouTube ve Twitch kanalları gibi çeşitli canlı yayın platformlarından izlemeyebilecekler.

Ayrıca Ubisoft Forward yayını; İngiliz İşaret Dili, Amerikan İşaret Dili, Alman İşaret Dili ve Uluslararası İşaret Dili, İngilizce ve Almanca açıklamalı alt yazı da dâhil olmak üzere birçok dilde sunulacak.

Twitch’te izlemeyi tercih edenler, Ubisoft’un resmî Twitch kanalından veya herhangi bir resmî ortak yayıncıdan izleyerek birçok oyun için Twitch drop ödülünü elde etmeye hak kazanacak.

Ubisoft Forward etkinliğinde verilecek ödüllerin tam listesi: 

  • 15 dakika izlerseniz Skull and Bones‘ta “Skull Logo Amblemi”ni kazanırsınız
  • 30 dakika izlerseniz Rainbow Six Siege‘de “Patlayıcı Ayrıntı Uğurluğu”nu kazanırsınız
  • 45 dakika izlerseniz Roller Champions‘ta “RC22 Orijinal Kozmetiği”ni kazanırsınız
  • 60 dakika izlerseniz Assassin’s Creed Valhalla‘da “Sphinx Dövme Seti”ni kazanırsınız
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir