Skull & Bones’un Yardımcı Yönetmeni Ubisoft Singapur’dan Ayrıldı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

2014’ten beri Ubisoft Singapur stüdyosunda çalışan yardımcı yönetmen Antonie Henry, bu ay itibariye ayrılışını açıkladı. Hatırlamayanlar için, Ubisoft’un Fusionopolis merkezli stüdyosu halen Skull & Bones’u geliştiriyordu.

Geliştirici, LinkedIn hesabından paylaştığı gönderiyle geçirdiği on beş koca seneden sonra tanıştığı kişilere kendisine kişisel ve kariyer anlamında kattıkları için teşekkür ettiklerini açıkladı. Henry’nin ayrılışı ise Ubisoft’un korsan temalı oyunu için çalkantılı bir gelişme sürecinin bir başka parçası oldu.

Ubisoft Singapur

Ubisoft Singapur’un oyunu Skull & Bones’a neler oldu?

E3 2017’de açıklanan ve Ubisoft Singapure stüdyosunun ilk projesi olan Skull & Bones, 2018 yılı için hedeflenmiş ama arka arkaya dört sene boyunca ertelenmek zorunda kalmıştı. Eylül 2020’de Ubisoft, bahsi geçen yapım için yeni bir patika izlediklerini belirtmişti. Güncel olarak Ubisoft, Mayıs ayında Skull & Bones’un Nisan 2022’de başlayacak bir sonraki mali yılında piyasaya sürüleceğini duyurmuştu.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir