Uncharted Legacy Of Thieves’in PS5 Çıkış Tarihi, Fiyatı ve İndirme Boyutu Belli Oldu

The Last of Us serisiyle ve eski Crash Bandicoot oyunlarıyla tanıdığımız Naughty Dog tarafından geliştirilen Uncharted 4: A Thief’s End oyunu Sony’nin finansal desteğiyle ve yayıncılığı öncülüğünde 10 Mayıs 2016 tarihinde PlayStation 4 platformuna özel olarak çıkışını yapmıştı. 1 yıl sonra 22 Ağustos 2017 tarihinde de Uncharted: The Lost Legacy, oyunculara yeni ve kısa bir deneyim sunulmuştu.

Uncharted Legacy of Thieves’in Playstation 5 İçin Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Şimdi ise bu iki yapımın yer aldığı Uncharted Legacy of Thieves, hem PlayStation 5 hem de PC platformu için yenilenmiş versiyonlarıyla birlikte yakında yayınlanacak. Bugün itibariyle de oyunun çıkış tarihi PS5 için 28 Ocak 2022 olarak açıklandı. PC için ise henüz net bir tarih olmasa da 2022 yılında çıkış yapacağını biliyoruz. Ayrıca oyunun PlayStation Store Türkiye fiyatının 439.00 TL olarak belirlendiğini de söyleyelim. Geçtiğimiz gün oyunun Steam sayfası açıldı ama PC fiyatı henüz belirlenmiş değil.

Bununla birlikte Dying Light 2 haberimizde de bahsettiğimiz henüz çıkış yapmayan oyunların indirme boyutlarını doğru bir şekilde açıklayan PlayStation Game Size isimli Twitter hesabı bu yenilenmiş paketin PlayStation 5 için indirme boyutunu da açıkladı.

Uncharted Legacy of Thieves tam olarak 89.91 GB alan istiyor. Fakat bu istenilen alana ilk gün yaması dahil değil. Yani paketin çıkışında daha farklı bir depolama isteğiyle karşılaşabiliriz. Tweet içerisinde ön yükleme tarihi 21 Ocak olarak belirtilmiş olsa da paketin bugün içerisinde ön yükleme erişiminin açıldığı duyuruldu.

Son olarak iki oyunu da içinde barındıran UNCHARTED 4: A Thief’s End & UNCHARTED: The Lost Legacy Digital Bundle’a PlayStation 4 üzerinden hali hazırda sahip olanlar, paketin PS5 versiyonuna geçmek için ek olarak 10€ ödemeleri gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu