Vampire: The Masquerade – Swansong İçin Ön Sipariş Fragmanı Yayınlandı

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
3 Dk Okuma Süresi

Big Bad Wolf‘un yeni RPG oyunu Vampire: The Masquerade – Swansong’ın çıkış tarihine neredeyse bir ay kaldı. Oyunun çıkış tarihi yaklaşmaya başladıkça daha fazla bilgi öğrenmeye başladık. Nacon, geçtiğimiz günlerde oyun için yeni oynanış fragmanı yayınlamıştı. Şimdi ise ön siparişe açılmasına özel yeni fragman geldi.

“Gece Geldi” adı verilen yeni fragman, yalnızca bir buçuk dakika. Oldukça kısa süreye sahip fragman daha önce yayınlanan fragmanların kısa bir özeti niteliğinde. Ayrıca Fragmanda karakterlerin iç dünyaları, olay örgüsü ve oynanış elementlerini görebilirsiniz.

Vampire: The Masquerade – Swansong Ön Sipariş Özel Fragmanı

Vampire: The Masquerade – Swansong, 19 Mayıs tarihinde Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC platformları için çıkış yapacak.

Vampire: The Masquerade – Swansong Basın Bülteni

3 vampir olarak oyna, güçlerini akıllıca kullan ve seçimlerinin Boston’ın kaderini belirleyeceği bu kalpleri hızla çarptıran hikâyede insan ve yaratıkların arasındaki dengeyi kur.

Çok sevilen rol yapma oyunu baz alınarak, bu alanda uzman kişilerce geliştirilen Vampire: The Masquerade – Swansong, her seçiminizin üç ana karakterin ve Boston Kamarası’nın kaderini belirleyeceği hikâye tarzında bir rol yapma oyunudur.

KARANLIKLAR DÜNYASINA HOŞ GELDİN

Vampirler gerçek olsaydı ne olurdu? Ya bu kana susamış avcılar birbirine karışmış topluluklar içinde gizlice yaşıyor ve binlerce yıldır bir komplo planlıyor olsalardı? Peki ya sen de onlardan biri olsaydın?

Vampire: The Masquerade’de, gerçek ve olağanüstü arasındaki çizginin sürekli bulanık kaldığı bu karmaşık dünyadaki cazibeli yaratıklar olarak oynayacaksın.

KALPLERİ HIZLA ÇARPTIRAN GERİLİM

“Kuğu” lakaplı Hazel Iversen, Boston Kamarası’nın yeni prensidir. Katı mizacını nazik tavırlarıyla gizleyen Hazel, gücünü kanıtlamanın ve geceleri dolaşan bu yaratıkları insanlardan gizli tutmaya dayalı Masquerade denilen vampir yasasına uyulmasını sağlamanın peşindedir. Fakat hiçbir şey planlandığı gibi gitmez. Komplo, cinayet ve güç kavgaları söylentileri arasında, gölgeler içinde çalışarak tarikatını Boston’ı kaosa sürükleyen soruşturmalardan korumalısın.

3 ORİJİNAL VAMPİR OLARAK OYNA

Her biri 100 yaşından büyük 3 vampir olarak oyna. Birbirine dolanan kaderleriyle oyunda ilerle, farklı bakış açılarından bak ve karakter sayfalarını kullanıp yalanlarla doğruları birbirinden ayır. Her karakterin kendi yaklaşımına göre ayrı ayrı geliştirebileceğin kendilerine has vampir becerileri ve disiplinleri bulunuyor.

Korkutmayı mı, baştan çıkarmayı mı, yoksa gizliliği mi seçeceksin? Kana susamışlığını giderebildiğin sürece bu karar senin.

SONUÇLARI OLAN OYNANIŞ

Eşsiz oynanışıyla Swansong, hem soruşturma hem de diğer karakterlerle olan sosyal etkileşimlerin esnasında yaptıklarının sonuçlarına büyük önem veriyor. Her durumu dikkatlice analiz etmelisin, çünkü verdiğin kararların kahramanlarının hayatları ve Boston Kamarası’nın kaderi üzerinde çok büyük etkileri olacak.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir