Watch Dogs Filminin Çekimleri Başlıyor

Ubisoft'a ait Watch dogs serisinin film adaptasyonun çekimleri başladı.

Berke Sönmez
Berke Sönmez - Editör
1 Dk Okuma Süresi

Ubisoft‘un döneminde Grand Theft Auto V ile dahi kıyaslanan Watch Dogs markası kimini eğlendirdi kiminiyse beklentilerinden ötürü hüsrana uğrattı. Seri toplam üç oyunla bugüne süregelirken Ubisoft, farklı işlerle uğraşmayı da ihmal etmedi. Bunlar arasında Watch Dogs’un beyaz perdeye taşınması da yer alıyordu.

Kırıntıları takip edecek olursak 2013 yılına kadar gidebiliriz. Lakin konu Ubisoft olunca ortada somut bir şey olana dek beklentiye girmemekte fayda var. Nihayetinde bu projenin hayata geçirilmesi bugünleri buldu. Geçtiğimiz mart ayında söylentileriyle gündem olan filmin çekimleri şu sıralar başladı.

Watch Dogs filmi üretim aşamasına girdi

Filmin üretim aşamasına girilmesiyle beraber serinin hayranları pekala sevinmiş olsa gerek. Henüz çok az detay biliniyor olsa da film için kolların sıvındığı kesin. Serinin üçüncü oyunu Legion’un elde edemediği başarı nedeniyle seri çıkmaza girmişti fakat bu film ile işler değişebilir.

Filmin kadrosunda başrol olarak yer alacak Sophie Wilde ve Tom Blyth‘in, Christie LeBlanc tarafından yazılacak senaryoda nasıl bir oyunculuk sergileyeceği büyük bir etken.

Ubisoft’a ait paylaşım:

Bu makaleyi paylaş
By Berke Sönmez Editör
Takip et
"Praise The Sun"
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir