WitcherCon Etkinliğinde Öne Çıkanlar: 2. Sezon Tarihi, Fragmanı, Bölüm İsimleri, Witcher Animesi ve Fazlası

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
3 Dk Okuma Süresi

Evet, kaderin Geralt ile işi bitmedi! CD Projekt Red ve Netflix’in sunduğu WitcherCon etkinliğinde bir sürü yeni detay öğrendik: Witcher animesi, Witcher 2. Sezon, bölüm adları ve çok daha fazlası. Bunlara bakacak olursak, WitcherCon etkinliği gerçekten dolu dolu geçti…

WitcherCon: The Witcher 2. Sezon

Ciri ve Geralt’ı birlikte gördüğümüz 2. sezon için yeni bir tanıtım fragmanı Türkçe altyazılı bir şekilde yayınlandı. Fragmandan gördüğümüz kadarıyla Geralt, Ciri’yi Witcher’ların kalesi – Kaer Morhen’a götürüyor. Büyük ihtimalle bu sezonda Geralt’ın Ciri için nasıl baba figürü haline geldiğini öğreneceğiz.

Geralt, canı pahasına koruduğu ve koruyacağı Ciri’yi eğittiğini ve Ciri’nin tüm dünyayı yıkabilecek güçlerinden bahsettiğini görüyoruz. Cirilla, korkularıyla yüzleşecek!

The Witcher 2. Sezon Çıkış Tarihi

Kitap uyarlaması olan The Witcher dizisinin ikinci sezonun çıkış tarihi de duyuruldu. İkinci sezon, 17 Aralıkta Netflix için vizyona girecek. Witcher’a gümüşünü vermeye hazır olun, kesesinin dolmaya ihtiyacı var!

The Witcher İkinci Sezon Bölüm Adları Ve Logoları

WitcherCon etkinliğinde ikinci sezonun bölümlerinin adları ve logoları gösterildi. Bildiğimiz gibi Witcher dizisinde bölümlerin logolarının anlamı çok. 8. bölümün adının açıklanmaması ise oldukça şaşırtıcı. Belki, spoiler olur diye açıklanmamıştır, kim bilir…

  1. A Grain of Truth – Bir Gerçeğin Tanesi
  2. Kaer Morhen
  3. What Is Lost – Kayıp Nedir
  4. Redanian Intelligence – Redanya İstihbaratı
  5. Turn Your Back – Arkana Dön
  6. Dear Friend – Sevgili Arkadaşım
  7. Voleth Meir
  8. Açıklanmadı

The Witcher İkinci Sezon – Yennefer Teaser’ı

Ciri ve Geralt teaser’larının ardından Yennefer teaser’ının gelmemesi beklenmedik olurdu. Yennefer’ın ilk sezondaki eylemlerinden sonra bitik halde olduğunu görüyoruz. Görünen o ki, herkes Yennefer’ı arıyor. Acaba niye?

The Witcher 2. Sezon – Kaer Morhen

Ayrıca, 2. sezonda Geralt ve Ciri’nin seyahat ettiği Kaer Morhen ve set görüntüleri gösterildi. Biliyorsunuz ki, Witcher evreninin kalbi Kaer Morhen’da atıyor. Yani, Kaer Morhen’ın çok iyi tasarlanması lazım. Umarız Netflix bunun altından kalkabilir…

The Witcher animesi – The Witcher: Nightmare of the Wolf

Nihayet, The Witcher: Nightmare of the Wolf animesi için yeni bir fragman ve çıkış tarihi aldık. Anime, The Witcher evreninde geçecek ve ilk Witcher’ın doğuşunu anlatacak. The Witcher: Nightmare of the Wolf, 23 Ağustos‘ta Netflix için çıkışını yapacak.

Son olarak, bu etkinlik sırasında tamamen ücretsiz verilen hediyelere ulaşmak için bu, Witcher 3’ün yeni nesil sürümü hakkında yeni detaylar öğrenmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir