World of Warcraft’ın Sıradaki Genişlemesi Ne Olacak?

World of Warcraft'ın Shadowlands'ten sonraki genişleme paketi merakla beklenirken Blizzard'ın yakın zamanda bu merakı gidereceği doğrulandı.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Geçtiğimiz ay Blizzard, 19 Nisan tarihinde gerçekleşecek çevrimiçi bir etkinlikte World of Warcraft‘ın bir sonraki genişlemesini duyuracağını belirtmişti. Dün itibariyle etkinliğin ne zaman ve nerede yapılacağı da kesinleşmiş oldu.

World of Warcraft’ın bir sonraki genişlemesi, YouTube ve Twitch üzerinden TSİ 19:00’da bir canlı yayın ile duyurulacak ve açıklanacak.

2004’ten beri düzenli olarak her iki yılda bir güncelleme almaya devam eden köklü oyun, en son Kasım 2020’de Shadowlands ek paketini almıştı. Shadowlands’deki hikaye sona ererken Azeroth’un kahramanlarını nelerin beklediğini ise artık görme şansımız olacak.

wow1

World of Warcraft’ın sıradaki genişlemesine ait sızıntılar

Wowhead bu ayın başlarında, bir sonraki WoW genişlemesinin çıkan bir sızıntı sonrasında Dragonflight olarak isimlendirilebileceğini yazmıştı. Çıkan sızıntı, Dragonflight ismine ait kod parçaları bulundururken şu anda erişilemeyen dragonflight.blizzard.com sitesini ve içinde yeşil/zümrüt renginde ejderha bineği olan ekipmanlar da içeriyordu.

Yakın zamanda Blizzard’ın WoW Wrath of the Lich King Classic üzerinde çalıştığı da düşünülüyor.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir