Xbox Game Pass Aile Planı İçin Insider Testleri Başladı

4 kişiye kadar paylaşım yapılabilecek Xbox Game Pass Aile Planı insider testleri şimdilik Kolombiya ve İrlanda'da başladı.

Serhat Uzun
Serhat Uzun
2 Dk Okuma Süresi
Xbox Game Pass

Geçtiğimiz aylarda, Microsoft’un Xbox Game Pass adına yeni bir aile planı sistemi üzerinde çalıştığı iddiaları gündeme gelmişti. Xbox tarafından yeni yapılan açıklamalara göre de bu geçtiğimiz aylarda ortaya atılan iddiaların doğru olduğunu görüyoruz.

Yeni paylaşılan Xbox blog gönderisine göre, Xbox Game Pass aile planı insider testleri başladı. Aile planını sadece Xbox insider deneme sürümüne sahip olup, aynı zamanda da özel bir Insider Preview Game Pass planını Microsoft Store üzerinden satın almış kullanıcılar deneyebiliyor. Bu sürüme sahip kullanıcılar toplamda Game Pass planını toplam 4 kişiye kadar paylaşabilecek. Paylaşılan kişiler ise Game Pass Ultimate sürümünün tüm avantajlarına sahip olacak.

Xbox Game Pass Aile Planı Insider Testleri Şimdilik Sadece Kolombiya ve İrlanda’da

Şimdilik insider testleri Kolombiya ve İrlanda’daki kullanıcılara açıldı. Aile planını kullanabilmek için aynı ülkede olmanız da şart. Aynı zamanda insider’lar tarafından aboneliğe eklenen kullanıcıların ise Insider Preview Game Pass planını almalarına gerek yok.

Halihazırda Game Pass aboneliğine sahip olan kullanıcılar, eski planlarının parasal değerine göre aile planına geçiş yapabilecekler. Örnek vermek gerekirse, Microsoft’a göre 1 aylık Ultimate paketi 18 günlük bir aile paketine eşit olacak. Aynı zamanda aile planı normal bir üyeliğe göre doğal olarak daha pahalı olacak.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
MisteRNOOB Youtube Ekip Lideriyim. 16 yıldır oyun oynuyorum. Atari ile başlayan bu serüvenim hala devam etmekte.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir