Xbox Live Gold Temmuz 2022 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Microsoft, Xbox için ücretli abonelik servisi olan Xbox Live Gold üyelerine Temmuz ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunları açıkladı.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
3 Dk Okuma Süresi
xbox live gold

Microsoft, Xbox için ücretli abonelik servisi olan Xbox Live Gold üyelerine her ay ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Temmuz ayında da üyelere özel verilecek ücretsiz oyunlar resmi olarak açıklandı.

Xbox Live Gold Temmuz 2022 Ücretsiz Oyunları ve Tanıtım Yazıları

Beasts of Maravilla Island (1 – 31 Temmuz)

Gizemli, rüya gibi bir adada bulunması zor ve güzel yaratıkların fotoğraflarını çekerek mucizenin kilidini açın. Alışılmadık ve eğlenceli bir yaşamla dolu bir 3D ormanı keşfedin. Tırman, keşfet ve bulmacaları çöz. Su samuru timsahlarının, muz kılığına girmiş kuşların ve çok daha fazlasının fotoğraflarını çekmek için büyükbabanızın günlüklerini ve güvenilir eski kamerasını kullanın. Maravilla’nın büyüsünü dünyayla paylaşmak size ve fotoğrafçınızın gözüne kalmış.

Relicta (16 Temmuz – 15 Ağustos)

Ürkütücü, terk edilmiş bir ay üssünde mahsur kalan bir fizikçi olarak oynayın. Yerçekimini ve manyetizmayı isteğinize göre bükerek yolunuzu bulun. Ay kraterlerinin karanlığında gömülü, kızınızın hayatını talep edebilecek veya insanlığın kaderini sonsuza dek değiştirebilecek bir sır. Her köşesinde bir gizemin olduğu ve her adımın bir meydan okuma olduğu bir oyunda bulmacaları çözün.

Thrillville: Off the Rails (1 – 15 Temmuz)

Kendi tema parkınızı tasarlayın ve çalıştırın! Beş yeni park ve 100 yeni görevle, bu kadar eğlencenin tadını çıkarmak için tüm gün geçiş iznine ihtiyacınız olacak. Çılgın hız trenleri yaratmanın en iyi yanı, onlara istediğiniz kadar binebilmenizdir.

Torchlight (16 – 31 Temmuz)

Zindanlarda bolca yolunuzu kesmek ve kesmek. Torchlight kasabasının merkezinden ve güvenliğinden rastgele oluşturulmuş zindanlarda dolaşarak canavar ordularıyla savaşmak ve çok sayıda ganimet toplamak için üç karakter sınıfı arasından seçim yapın. Ana görevleri, yan görevleri üstlenirken, büyük patronlarla savaşırken ve şehrin sakinleriyle sohbet ederken yanınızda güvenilir bir hayvan arkadaşınız olacak.

  • Xbox Live Gold ile verilen tüm ücretsiz oyunlar geriye uyumluluk sayesinde Xbox One ve Xbox Series X/S’de oynanabilir.

Son olarak Xbox Live Gold Haziran ayı ücretsiz oyunlarından bazılarının süresi dolmadan almayı unutmayın. İyi oyunlar…

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir