Yeni Half-Life: Alyx Klavye Mouse Modu, Önceki Modlardan Çok Daha İyi Görünüyor

Gurur Gökçay
Gurur Gökçay
1 Dk Okuma Süresi

Modlayıcı “soMNst” , Half-Life: Alyx için yeni bir VR Modu geliştiriyor, geliştirici VR modu için yeni bir güncelleme videosu yayınladı. Başlıktan da anlayabileceğiniz gibi bu mod, bizlere klavye ve fare için tam destek sunan, VR olmayan cihazlarda Half-Life: Alyx‘i deneyimleme şansı sunacak bir mod olacak.

Yayınlanan videoda, modlayıcı yeni animasyonlar ve sabit bir kamera “görünüm noktası” sergiliyor. Oyuncunun hızı sabitlenmiş ve aynı zamanda zombilerin hızı arttırılmış bu da klavyeyle oynamak isteyen oyuncular için daha iyi bir oyun deneyimi sunuyor.

Videoda da görebileceğiniz gibi, VR olmadan oynamamıza olanak sağlayan mod, paylaştığımız diğer VR olmayan moddan çok daha gelişmiş ve daha iyi bir deneyim sunacağa benziyor. Oyunun artık klasik bir Fps deneyimi gibi gözükmeye başladığını söyleyebiliriz.

Ne yazık ki, mod şu anda erken erişim aşamasında ve henüz indirilebilir değil. Modlayıcı, Patreon üyelerine bir ön alfa sürümü yayınlamayı planlıyor ama mod tamamen oynanabilir hale geldiğinde herkese açık bir versiyon indirilebilir olacak.

Aşağıdaki oynatıcıdan paylaşılan güncelleme videosunu izleyebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Müzikle uğraşan bir yazar. gururgokcay@misternoob.com / g5buyukgokcay@gmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir