Take-Two’dan Yeni Bir Lord of the Rings Oyunu Hamlesi Geldi

Private Division, Orta Dünya'da geçen ve J.R.R Tolkien'in eserlerinden ilham alan yeni bir Lord of the Rings oyunu için kolları sıvadı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi
Lord of the Rings

Monolith Productions’ın geliştirdiği Middle-earth Shadow of Mordor ve halihazırda çıkışını beklediğimiz The Lord of the Rings: Gollum yapımından başka Orta Dünya evreninde geçen oyun biliyor muyuz? Peki bilsek bile bu temada olan oyun sayısı size de az gelmiyor mu?

Take-Two da benim gibi düşünmüş olacak ki Orta Dünya’da geçen yeni bir Lord of the Rings yapımı için geliştirici ekip Weta Workshop ile anlaştığını duyurdu.

Weta Workshop ile Take Two anlaştı: Yeni bir Lord of the Rings yapımı gelecek

Take-Two çatısı altında bulunan Private Division, resmi Twitter sayfasından bir duyuru paylaşarak özel efektleriyle ile ismini duyurmuş ve birçok Middle-Earth dizi ve filmde yer almış Weta Workshop ile anlaştığını duyurdu.

Private Division Başkanı Michael Worosz, Yeni Zelanda menşeili stüdyo Weta ile çalışacakları için heyecanlı olduklarını ve yeni bir LOTR IP’si ile bir sürü başarılı hikayeye imza atacaklarını belirtti.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir