Yüzüklerin Efendisi Dizisinden Yeni Tanıtım Videosu Geldi!

Geçtiğimiz ay fragmanı yayınlanan ve 2 Eylül'de yayınlanması planlanan Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri dizisinden yeni tanıtım fragmanı geldi!

Meriç Topal
Meriç Topal
2 Dk Okuma Süresi
Yuzuklerin Efendisi Dizisi

Amazon’un yeni Yüzüklerin Efendisi dizisi Güç Yüzükleri‘nden yeni bir tanıtım fragmanı geldi. Bir J.R.R Tolkien eseri olan ”Yüzüklerin Efendisi” ve ”Hobbit” kitaplarından binlerce yıl öncesinde geçecek olan diziden bir yeni tanıtım fragmanı geldi.

Herkese adından sıkça söz ettiren Yüzüklerin Efendisi, Kült yapımlar arasında sayabiliriz. Bundan dolayıdır ki Amazon Prime üzerinde yayınlanacak spin-off dizisi olan Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzüklerinin bütçesi bir diziye hatta bir filme göre inanılmaz yüksek bir miktar.

Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin toplam yapım maliyeti 281 Milyon dolar iken Yüzüklerin Efendisi dizisinin bütçesi ise 465 milyon dolar. Ayrıca Amazon yayın hakları için tamı tamına 250 Milyon dolar ödedi. Bu yüklü miktardan dolayı olacak ki, Fragmanlarda ilk bölümlerinin dünyaya çok aşina olmayan izleyiciler için olacağına dair ipuçları bulunduruyor.

s a6fa42e8c4dd5229b577b86e28a1f6084dc38d0e
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri

İlk sezonu 8 bölüm sürecek ve J.D. Payne ve Patrick McKay ikilisi tarafından ekrana taşınacak olan dizinin oyuncu kadrosunda ise Peter Mullan, Cynthia Addai-Robinson, Nazanin Boniadi, Benjamin Walker, Morfydd Clark, Ismael Cruz Cordova, Robert Aramayo ve Augustus Prew gibi isimler yer alıyor.

Toplamda 5 sezon ve 50 saat sürmesi planlanan “Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri” dizisi 2 Eylül 2022 tarihinde Amazon Prime üzerinden yayına başlayacak. Ana fragmana ise aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
“Düzenim bozulur, hayatım alt üst olur diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?”
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir