PC

50 TL Değerindeki Cezaevi Tasarlama Oyunu Ücretsiz Oldu

Zaman zaman ücretsiz oyunlar vererek bizlerin yüzünü güldüren platform GOG’da 50 TL değerindeki kendi cezaevinizi tasarladığınız oyun Prison Architect ücretsiz oldu.

3 gün içerisinde oyunu GOG kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sahip olacağınız oyunun sayfasına dilerseniz bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Bülteni

Hoş Geldiniz Hapishane Müdürleri!

Dünyanın en amansız mahkumlarıyla ancak dünyanın en amansız Hapishane Müdürü başa çıkabilir. Prison Architect’te bir cezaevi tasarla ve bu cezaevini kişiselleştirip geliştir.

Temel Özellikler:

Özelleştirilmiş Bir Hapis Hayatı

Yaptığın kaynak dağıtımıyla tesisinde işleyişi optimum hale getir ama mahkumların hareketlerini fazla kısıtlamamaya dikkat et ki su baskını, yangın, kavga veya geniş çaplı bir isyana karşı hazırlıklı ol.

Yatırım Yap, Yeniliklere İmza At

Hibe başvurularıyla hükümet desteğinden yararlan ve aldığın fonları hastalıkla mücadele, çete faaliyetlerini önleme, dava takibi gibi farklı alanlarda kullan!

Yönetim ve Personel

Silahlı gardiyanlar, psikologlar, doktorlar, avukatlar ve muhbirler de dahil birinci sınıf personelin desteğiyle hapishaneni *büyük oranda* etik ilkelerine uygun ve güvenli bir yer haline getir.

Tutukluya Özel Düzenlemeler

Her bir tutuklunun suç dosyasına uygun şekilde özel gelişim programları, çalışma planları ve ıslah atölyeleri hazırlaman gerek.

Kaçış Resti

Kaçış Modunda büyük risk almaktan korkma, kendi süper maksimum güvenlikli hapishanenden kaçmayı dene veya Çevrimiçi modda diğer oyuncular tarafından inşa edilmiş 12.000 hapishanenin birini seç ve o hapishaneden firar etmeye çalış. Korumalı alan modunda hapishaneni hiçbir sınırlama olmadan, adeta bir imparatorluk gibi genişlet.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:
    • İS: Windows 7
    • İşlemci: Intel Core2 Duo 2.4Ghz veya üstü / AMD 3Ghz veya üstü
    • Bellek: 6 GB RAM
    • GPU: Nvidia 8600 / eş değer Radeon
    • Depolama: 400 MB

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu