AMD Ryzen 3000 Serisi İşlemciler Assassin’s Creed Valhalla Hediye Edecek

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

AMD Ryzen 3000 Serisi İşlemciler Assassin’s Creed Valhalla Hediye Edecek

AMD, 30 Haziran’a kadar sürecek olan özel bir kampanyası hali hazırda devam ediyor ve bu kampanyada belirlenen bir Ryzen 3000 Serisi işlemci satın alanlara Horizon Zero Dawn’ın PC sürümünü ücretsiz olarak hediye ediyor. Ancak AMD’nin bununla kalmayacağı ve kampanyalarına devam edeceği de ortaya çıkmaya başladı.

VideoCardz’a göre, AMD yakında AMD Ryzen 3000 işlemci alanlara ücretsiz Assassin’s Creed: Valhalla oynunun PC sürümünü ücretsiz olarak hediye edeceği yeni bir promosyon kampanyası başlatılacak. Ubisoft’un bu oyununun 2020 sonu için piyasaya sürülmesi planlanıyor, ancak hala kesin çıkış tarihini bilmiyoruz.

Ne yazık ki, promosyonun ne zaman başlayacağı bilinmiyor, ancak muhtemelen yeni duyurulan Ryzen 3000XT’nin piyasaya sürülmesinden sonra , yani en erken 7 Temmuz’dan sonra başlaması muhtemel. Bu kampanya ile Valhalla’nın hangi işlemciler ile ücretsiz verileceği de belli olmuş durumda.

AC: Valhalla, aşağıdaki AMD işlemcilerle ücretsiz olacak:

  • Ryzen 9 3950X
  • Ryzen 9 3900XT
  • Ryzen 9 3900X
  • Ryzen 7 3800XT
  • Ryzen 7 3800X
  • Ryzen 7 3700X

valhalla amd

Maalesef ki AMD’nin Ryzen 5 Serisi işlemcileri bu kampanyaya dahil olmayacak. Kampanyanın duyurusu için AMD’nin resmi duyurusunu beklemekte yarar var.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir