Amy Hennig’in Marvel Yapımının da Gösterileceği Disney & Marvel Games Showcase Duyuruldu

D23 Expo 2022 Disney & Marvel Games Showcase'de yepyeni duyurular ve bilmediğimiz oyunlarla alakalı gelişmeler bizleri bekliyor.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi
Marvel

Geçtiğimiz hafta sonu kaleme aldığım ve yakın zamanda görebileceğimiz süper kahraman oyunlarını listelediğim içerikte SkyDance New Media’nın halihazırda geliştirdiği yeni Marvel oyununa yer vermiştim. Amy Hennig ve stüdyosu ise bu içeriği bekliyormuşçasına yapımın ne zaman gösterileceğini bugün itibariyle duyurdu.

Bugün açıklanan D23 Expo 2022 Disney & Marvel Games Showcase etkinliğinde de yer alacak Skydance New Media, yeni Marvel oyunlarının kısa şekilde gösterileceğini belirtti.

Amy Hennig’in Marvel oyununun yer aldığı D23 Expo 2022’de neler olacak?

Kinda Funny’den Blessing Adeoye Jr.’ın sunacağı D23 Expo 2022 Disney & Marvel Games Showcase, 9 Eylül tarihinde TSİ 23.00’da başlayacak. Etkinlikte; Disney & Pixar Games, Marvel Games, Lucasfilm Games ve 20th Century Games bulunacak ve yeni duyurular ile açıklamalarla bizleri karşılayacak.

Disney Dreamlight Valley, Midnight Suns ve LEGO Star Wars: The Skywalker Saga gibi yapımlarla alakalı gelişmeler beklerken eski Naughty Dog kreatif direktörü Amy Hennig’in geliştirmekte olduğu yapımla ilgili yeni bilgiler edineceğiz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir