Söylenti: Amy Hennig’in Geliştirdiği Marvel Yapımı Nereyi ve Kimleri Konu Alıyor?

Eski Uncharted kreatif direktörünün geliştirdiği Marvel oyununun geçtiği zaman ve içerdiği karakterleri ile alakalı bir söylenti yayılmakta.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Amy Hennig’in önderliğinde SkyDance New Media’nın halihazırda geliştirdiği yeni Marvel oyunu, bugün gerçekleştirilecek D23 Expo ile açıklığa kavuşacak. Etkinlikte sonunda bu oyun hakkında birkaç bilgiye ulaşabilirken kısa bir bakış da atacağız.

Öte yandan Marvel söylentileriyle bilinen Twitter hesabı MCU Status, oyunun geçtiği zaman dilimini ve hangi süper kahramanları merkeze alacağını bildiğini söylüyor.

Amy Hennig’in Marvel yapımı kimleri içeriyor?

Twitter hesabından paylaşılan gönderiye göre yapım, İkinci Dünya Savaşı yıllarında Kaptan Amerika ile Black Panther’in bir araya gelip Hydra kuvvetlerine karşı olan savaşını konu alacak. Eurogamer isimli oyun medyası da bu detayların doğru olduğunu belirtiyor.

Bugün itibariyle TSİ 23.00’da başlayacak olan D23 Expo 2022 Disney & Marvel Games Showcase’de de yapımın kısa şekilde tanıtılacağı resmi olarak duyurulmuştu. Etkinlikte; Disney & Pixar Games, Lucasfilm Games ve 20th Century Games gibi stüdyolar bulunacak ve yeni duyurular ile açıklamalarla bizleri karşılayacak.

Disney Dreamlight Valley, Midnight Suns ve LEGO Star Wars: The Skywalker Saga gibi yapımlarla alakalı gelişmeler beklerken eski Naughty Dog kreatif direktörü Amy Hennig’in geliştirmekte olduğu yapımla ilgili yeni bilgiler edineceğiz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir