Anno 1404 History Edition Ücretsiz Oldu

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

Ubisoft’un 19 Aralık tarihine kadar sürecek 35. yıl kutlamaları devam ediyor. Bu zaman zarfında da şirket oyun severlere hediyeler, ödüller ve indirim kampanyaları sunacağını açıklamıştı. Geçtiğimiz haftalarda  Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory’yi ve Assassin’s Creed Chronicles Trilogy’yi kalıcı olarak,  The Crew 2, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ve Immortals Fenyx Rising oyunlarını ise hafta sonu ücretsiz deneme olarak oyunculara sunmuştu. Şimdi ise şehir kurma klasiğinin büyüleyici deneyimini bizlere sunan Anno 1404 History Edition kalıcı olarak ücretsiz oldu.

Oyunu 14 Aralık TSİ 22:00 tarihine kadar PC kullanıcıları kütüphanelerine ekleyebilirler. Kütüphanenize eklemeniz halinde oyun kalıcı olarak sizin olacak. Dilerseniz Ubisoft’un şehir kurma klasiğini bizlere yaşatan oyunu Anno 1404 History Edition’a bu bağlantı üzerinden ulaşıp kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Anno 1404 History Edition Hakkında

Anno 1404 History Edition

Modern işletim sistemleri için tamamen güncelleştirilmiş klasik şehir kurma oyunu Anno 1404’ü ve Venice genişletmesini keşfet.

Anno 1404’ün Venedik genişletmesinde birlikte oynama ve çok oyunculu modu, yeni casusluk ve şehir konseyi özellikleri ile imparatorluğunu genişletirken kullanacağın yeni gemiler, keşif görevleri ve eşyalar bulunuyor.

4k’ya yükseltilebilen çözünürlük sayesinde şehirlerin her zamankinden görkemli görünüyor.
Güncellenen ve genişletilen çok oyunculu modu.

Tam Kaydetme uyumluluğu sayesinde mevcut oyuna devam ederken bütün geliştirmelerin de keyfini çıkar.
Kenarlıksız pencere modu ve yeni çoklu ekran desteği gibi geliştirmelerden yararlan.

Bu sürüm Anno 1800 için şirket logosunun yanı sıra bir oyun müziği ve bir duvar kağıdının da aralarında bulunduğu bonus içerikler de sunuyor.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir