Assassin’s Creed Mirage’in Resmi Açıklama Metni Sızdı

Doğru çıkan sızıntıları ile ünlenen Tom Henderson, şimdi de Assassin's Creed Mirage'in PlayStation Store açıklama metnini sızdırdı.

Ali Arda Tik
Ali Arda Tik
2 Dk Okuma Süresi

Ubisoft’un yeni oyunu olacak Assassin’s Creed Mirage için bir çok sızıntı ortaya çıktı. Oyunun 1 Eylül’de duyurulmasıyla beraber, önümüzdeki Ubisoft Forward etkinliğinde tam tanıtımının olacağı da söylenmişti. 10 Eylül’de ki tanıtımın öncesinde, Doğru çıkan sızıntıları ile ünlenen Tom Henderson, şimdi de oyunun açıklama metnini sızdırdı.

PlayStation Store‘da yer alan bu sızıntı metin sayesinde de oyunun hikaye gidişatı ve mekanikleri gibi bir çok detay ortaya çıkmış oldu. Tabii bu detayların içinde önceden ortaya çıkan sızıntılar da doğrulanmış oldu.

Sızdırılan Assassin’s Creed Mirage Metinin İçeriğinde Neler Yer Alıyor?

Dokuzuncu yüzyılda Bağdat’ın heyecanlı sokaklarında gezinirken adalet arayan kurnaz bir sokak hırsızı olan Basim’in hikayesini deneyimleyin. The Hidden Ones olarak bilinen gizemli, eski bir organizasyon aracılığıyla ölümcül bir Usta Suikastçı olacak ve kaderini hayal bile edemeyeceği şekilde değiştirecek.

  • Serinin 15 yıldır tanıttığı ikonik yenilikleri ve oynayışları deneyimleyin.
  • Şehir içerisinde sorunsuz ve her zamankinden daha içgüdüsel bir şekilde hedeflerinizi ortadan kaldırın.
  • İnanılmaz yoğun ve canlı şehirde her hareketinize tepki verebilen halk ve Bağdat’ın Altın Çağına girerken 4 eşsiz bölgenin sır perdesini aralayın.

Oyunun PS4 versiyonuna sahip olan kullanıcılar, PS5 versiyonuna ücret talebi olmadan sahip olabilecek. Oyunu disk olarak satın alan PS4 kullanıcıları, PS5 üzerinden oynamak veya indirmek istedikleri zaman PS5 konsoluna diski yerleştirmeliler. PS4 üzerinden oyunun disk versiyonuna sahip olan kullanıcılar, PS5 dijital (disksiz) versiyonuna erişmek için oyunu satın almaları gerekir.

Son olarak dün, Ubisoft Forward’da gösterileceği iddia edilen Assassin’s Creed oyunları ile ilgili yeni bir sızıntı ortaya çıkmıştı. Dilerseniz o haberimize de ışınlanmak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
misteRNOOB'u hayatına rutin edenlerden sadece biri...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir