Yeni Assassin’s Creed Oyunları Ubisoft Forward’da Duyurulabilir

Sızıntıları ile ünlü Tom Henderson'a göre Ubisoft, Ubisoft Forward'da birden fazla yeni Assassin's Creed oyunu duyuracak.

Meriç Topal
Meriç Topal
2 Dk Okuma Süresi

Assassin’s Creed serisine yakın zamanda eklenecek birçok oyun olduğunu biliyoruz. Try Hard sitesinde Tom Henderson’ın sızıntı haberine göre Ubisoft, bu hafta sonu Ubisoft Forward’da birden fazla yeni Assassin’s Creed oyunu duyuracak.

Bu oyunlardan ilkine gelecek olursak; geçtiğimiz hafta sosyal medyada sızmasından hemen sonra Ubisoft’un duyurduğu Assassin’s Creed Mirage oyunu. İlk olarak Assassin’s Creed Mirage oyunu bizi genç Basim olmamız için Bağdat’a götürecek.

Diğer iki oyun ise Assassin’s Creed Infinity‘nin bir parçası olacak olan Assassin’s Creed Project Red ve Assassin’s Creed Project Hexe olarak sızdırıldı. Assassin’s Creed Project Hexe’nin ismi geçtiğimiz günlerde Assassin’s Creed Project Neo’dan değiştirildi. Project Hexe gelen sızıntılara göre şu ana kadarki en karanlık çağdaki Assassin’s Creed oyunu olacak, çünkü oyun, 16. yüzyıl Avrupası’nda cadı avı döneminde geçecek.

Japonya Sokaklarında bir Kadın Suikastçi

Assassin's Creed Infinity

Bir diğer Assassin’s Creed Infinity’nin parçası olan Assassin’s Creed Project Red oyunu ise biz oyuncuları Japonya’ya kadar götürecek. İlk gelen konsept çalışmalarına göre Kadın Samuray benzeri bir suikastçı olacağız fakat isteğe bağlı olarak karakterimizi erkek veya kadın olarak seçebileceğiz. Ayrıca hafta sonu; Assassin’s Creed Valhalla’nın son DLC’sine ek olarak, Çin’de geçen bir Assassin’s Creed mobil oyunu ise Project Jade’in bir parçası olarak duyurulacak.

Ubisoft’un tüm Assassin’s Creed projelerini toparlayacak olursa:

Bu makaleyi paylaş
Takip et
“Düzenim bozulur, hayatım alt üst olur diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?”
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir