PCKONSOL

Battlefield 3 Severler Beğeneceği Battlefield 6 Gelebilir

En son çıkan söylentiler, Battlefield 6’nın Battlefield 3’ten büyük ölçüde esinleneceğini gösteriyor. Özellikle Call of Duty ve Battlefield oyunları hakkında oldukça fazla bilgiler ve sızıntılar paylaşan Tom Henderson, bu seferde Battlefield 6 hakkında bazı bilgiler paylaştı. Bu söylentilere göre oyun Battlefield 3 ve Battlefield 4’ün oynanışından oldukça etkilenecek.

Battlefield 6’da 128 kişilik Haritalar Olacak

Her şeyin yolunda gitmesi halinde bu yıl sonuna doğru oyuncularla buluşabileceği söylenen oyunda, söylentilere göre 128 kişilik haritalar yer alacak ve modern zamanı konu alacak. Ayrıca oyun çapraz platform desteği de sunacak ve yeni nesil konsolların yanı sıra eski nesil konsollarla da oynanabilecek.

Tabi oyunun eski ve yeni nesil konsollara çıkış yapması durumunda oyunun limitli özelliklerle geleceğini düşünenler olması sebebiyle Henderson bu konuya da açıklık getirme gereği de duymuş.

Battlefield 6’nın son nesil konsollarda piyasaya sürülmesine gelince, topluluk içinde pek çok insanın biraz rahatsız olacağını anlıyorum çünkü bu aslında mevcut nesil sürümün bazı yönlerden sınırlı olacağı anlamına geliyor.

Ancak, bana bunun kesinlikle böyle olmadığı söylendi ve tamamen farklı bir stüdyo veya [DICE] ‘in farklı bir bölümü önceki nesil sürüm üzerinde çalışıyor ve bu, endişelenmememiz gereken bir durum.

Battlefield 6’da Battle Royale Modu

Ayrıca Henderson, oyunun bir de Battle Royale moduna da sahip olacağını söylüyor. Ancak kaynaklarının bu modun DICE tarafından hala planlanıp planlanmadığı konusunda belirsiz olduğunu belirtiyor. Bununla birlikte, Call of Duty Warzone’un başarısı ve 128 oyunculu haritaların planlanmasıyla Henderson, DICE’ın bu modu oyuna ekleyebileceğini düşünüyor.

Bu yılın sonuna doğru çıkması planlandığı söylenen Battlefield 6 için muhtemelen önümüzdeki aylarda duyurular gelmeye başlar. Bekleyelim görelim…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu