Biomutant İçin Oyun Mekaniklerini Gösteren Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

THQ Nordic, yeni oyunları Biomutant için oynanış mekaniklerini ve konsepti içeren bir fragman yayınladı. Post apokaliptik temada geçen bir açık dünya kung-fu RPG oyunu olan Biomutant, 25 Mayıs’ta PC’ye geliyor.

Biomutant; yakın dövüş, silahlar ve mutant yetenek eylemlerini birlikte kullanmanıza izin verecek benzersiz bir dövüş sistemine sahip olacak.

Experiment 101’e göre Biomutant’ın dövüş sanatları tarzı dövüş sistemi, oyunculara maksimum hareket özgürlüğü ve çeviklik sağlamayı vaat ediyor. Dahası, oyuncular görünüşlerini ve oyunlarını değiştirmek için genetik yapılarını yeniden kodlayabilecekler.

Oyun aynı zamanda oyuncuların kendi benzersiz tek veya çift elli veya yakın dövüş silahlarını kendilerince yaratmaları adına silahların parçalarını karıştırmalarına/eklemelerine izin vermeyi amaçlıyor. Oyuncular ayrıca karakterlerini donatırken tam özgürlüğe sahip olacaklar. Silahlarının yanı sıra giyecekleri teçhizatın türünü de seçebilecekler.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image