Black Myth: Wukong’un Çıkış Tarihi Sonunda Belli Oldu

Black Myth: Wukong nihayet bir çıkış tarihine kavuştu. Yapım 20 Ağustos tarihinde yeni nesil konsollar ve PC platformlarına çıkış yapacak.

Berke Sönmez
Berke Sönmez - Editör
2 Dk Okuma Süresi

Geoff Keighley sunumuyla gerçekleşen The Game Awards 2023 her sene olduğu gibi bu sene de ödülleri sahiplerine dağıttı. Oyun sektörünün en prestijli etkinliği, 32 kategoride ödüller dağıttığı geceyi bolca duyuru ile süslemeyi de ihmal etmedi.

Bu duyurular arasında uzun zamandır merakla beklenen nerede kaldığı sorgulanan Black Myth: Wukong‘un çıkış tarihi, bir oynanış fragmanının sonunda duyuruldu. Yeni nesil konsollar ve PC platformlarına çıkış yapacak yapım 3 dakikalık bir fragman ile o tarihi nihayet verdi.

Black Myth: Wukong, 20 Ağustos’ta çıkış yapacak

Neredeyse tüm etkinliklerde biraz biraz gördüğümüz o etkileyici Uzak Doğu oyunu bu sefer istediğimizi verdi. Yine etkileyici bir fragman ve ilaveten sonunda vermiş olduğu 20 Ağustos tarihi, takvimlere veyahut akıllara şimdiden not edildi.

The Game Awards 2023’te kendine yer bulan fragman, oyuna dair pek çok farklı şey gösterdi. Yeni karakterler, düşmanlar, bölgeler ve yine olabildiğince hızlı ve bir o kadar da agresif dövüş sekansları gözler önüne serildi. Zaten oyuna dair pek çok video paylaşımı yapılmıştı bir eksik çıkış tarihi kalmıştı ki onu da geçtiğimiz saatlerde edinmiş olduk.

Uzak Doğu marketinden böyle bir oyun çıkabilecek olması bir hayli heyecan yaratırken Unreal Engine 5 ile başarabilecekleri neleri beraberinde getirecek zaman gösterecek.

Çıkış tarihinin açıklandığı fragman:

Bu makaleyi paylaş
By Berke Sönmez Editör
Takip et
"Praise The Sun"
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir