Bright Memory: Infinite İçin Harika Görünen Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
3 Dk Okuma Süresi

GameSpot‘un sunduğu yeni oyunların gösterildiği, röportajların yapıldığı Play For All etkinliğinde FPS oyunu olan Bright Memory: Infinite için yeni oynanış fragmanı yayınlandı. İlk oyunu tek başına geliştiren Çinli yapımcı Zeng Xiancheng, işleri oldukça büyütmüş gibi duruyor. Çevre detayları, aksiyon sahneleri, animasyonlar ve grafikler harika gözüküyor.

Yapımcı FYQD-Studio‘nun, ilk oyunun eleştirmenler tarafından çok olumlu puanlar almasına rağmen 2. oyunu geliştirmesi gerçekten cesaretli bir adım. Daha öncesinde yayınlanan ekran görüntülerinde görünen dev yaratık, bu fragmanda gözüküyor ve ana karakterimiz ona dersini veriyor!

Ayrıca, oyunun ilk bölümünü satın alan oyuncular, Bright Memory Infinite piyasaya sürüldüğü zaman oyuna tamamen ücretsiz bir şekilde sahip olabileceğiniz “%100 indirim kuponu” elde edecekler. Gerçekten güzel bir fırsat!

RTX destekli Bright Memory: Infinite, 2021‘de PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X|S çıkışını yapacak.

Bright Memory: Infinite’ın Tanıtım Bülteninden

Bright Memory: Infinite, FYQD-Studio tarafından yaratılan, FPS ve aksiyon türlerinin ışık hızında bir birleşimidir. Göz kamaştırıcı kombo saldırıları serbest bırakmak için çok çeşitli beceri ve yetenekleri birleştirin.

Bright Memory Infinite, 2036 yılında genişleyen, fütürist bir metropolde geçmektedir. Dünyanın dört bir yanındaki göklerde bilim adamlarının hiçbir açıklama bulamadığı garip bir fenomen meydana geldi. Doğaüstü Bilim Araştırma Organizasyonu (SRO), bu fenomeni araştırmak için çeşitli bölgelere ajanlar gönderdi. Yakında bu garip olayların arkaik bir gizemle bağlantılı olduğu keşfedildi – iki dünyanın henüz bilinmeyen bir tarihi, gün ışığına çıkmak üzere…

Bright Memory Hakkında: 1. Bölüm

İlk aşamalarda, satılacak kopya sayısını tahmin etmek oldukça zor olduğu için, bir demo olarak başlayıp daha sonra daha da geliştirmek için kitle fonlaması desteğini kullanabilecek türden bir oyun yaratmaya karar verdim. Sonunda yeterince zaman ve kaynak biriktirmeyi başardım, bu yüzden aksiyon ve genel oynanış olduğu gibi kalacak ama hikaye ve aşamaların hepsi yeniden işleniyor.

Şu andan itibaren Bright Memory Episode 1’i daha fazla geliştirmeyeceğim, ancak oyuncuların deneyebileceği çeşitli yeni özellikler vb.’nin düzenli “deneysel” eklemelerini yapmayı planlıyorum. Bright Memory Infinite’in geliştirilmesi tamamlandıktan sonra, ayrı bir oyun olarak dağıtılacak, ancak Bright Memory: Episode 1’i zaten satın alanlar, yayınlanmadan önce Bright Memory Infinite için özel bir “%100 indirimli” indirim kuponu alacaklar.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit
  • İşlemci: INTEL E3-1230v2 / AMD FX-8350
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 720P+60FPS Nvidia GTX 950 / 1080+60FPS:Nvidia RTX 1060
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit(2004)
  • İşlemci: INTEL i7-4790K / AMD FX-9590
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1440p+60FPS Nvidia GTX 1070 / 4K+60FPS:Nvidia RTX 2070
  • DirectX: Sürüm 12
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

 

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir