PCİÇERİKLER

Bu Ayın Başında Yayınlanmış Gözünüzden Kaçmış Olabilecek 5 Yeni Steam Oyunu

Bu Ayın Başında Yayınlanmış Gözünüzden Kaçmış Olabilecek 5 Yeni Steam Oyunu

Bu yazımızda bu ayın başında yeni çıkış yapmış olan ve gözünüzden kaçmış olabilecek 5 farklı dikkate değer Steam oyunlarından bahsetmek istedik. Listemiz çoğunlukla bağımsız ve erken erişimde olan potansiyeli yüksek oyunlardan oluşmakta. Ayrıca isterseniz önceki haftalarda paylaştığımız bu tarz yeni oyunlara bakmak isterseniz  buradan göz atabilirsiniz. Eğer ücretsiz oyunları seviyorsanız bu sene içinde en çok oynanan En iyi Ücretsiz Steam Oyunları listemize bakabilirsiniz.

1-) Hellbound

Fiyatı: 25,00 TL

Steam Sayfası

Serious Sam 4 için bekleyiş içinde iseniz, Hellbound sizin için zevkli bir oyun olacaktır Doom ve Quake’e oldukça açık selam çakan hız odaklı bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Başka bir deyişle, kahramanmız Hellgore lavlarla kaplı seviyelerde yolunu bulurken, her şey şimşek hızında refleksler bakıyor. Hareket halindeyken gerçekten iyi görünüyor ve Doom Eternal’ın bile türe fazla saf olmayan bir yaklaşım olduğunu düşünüyorsanız, kesinlikle bir göz atmaya değer.

2-) Scrutinized

Fiyatı: 24,99 TL

Steam Sayfası

Bağımsız oyun geliştiricisi Reflect Studios tarafından çıkarılan Scrutinized; gerilim, korku ve hayatta kalma gibi ögeleri içeren,  size ortamı dolu dolu hissettiren birinci şahıs olan bir korku oyunudur. Daha önceki oyunlarında (Welcome to the Game, Welcome to the Game II) oldukça rahatsız olup oynayamayan bir çok insan oldu ve bu sayede oyundaki temaları ne kadar iyi işleyebildiklerini bizlere gösterdiler. Önceki oyunlarında olduğu gibi oldukça rahatsız edici ve kendinizi hiçbir zaman güvende hissetmediğiniz bir ortamda bir çok farklı işle uğraşmanız gerekiyor. Zamanının çoğunu şüpheli küçük bir kasabada çeşitli şüphelilerin mahremiyetini tamamen işgal ederek geçiren bir suç analisti olarak oynuyorsunuz. Her gün şüphelilerin sosyal medyasından, e-postalarından ve telefon görüşmelerinden topladığınız bilgilere dayanarak raporlar vermeniz gerekir. Geceleri, kimsenin seni öldürmeye çalışmadığından emin olmalısın. Bu kulağa çok yoğun geliyorsa, bazı kalp çarpan korku unsurlarını ortadan kaldıran, insanların özel bilgilerinde çok fazla gerilim olmadan dolaşmanıza izin veren rahat bir modu bulunmakta.

3-) The Henry Stickmin Collection

Fiyatı: 25,00TL

Steam Sayfası

Henry Stickmin oyunlarını web tarayıcılarında oynadıysanız, muhtemelen zaten hatırlayacaksınız: bu oyunda önceki beş tarayıcı tabanlı macerayı toplanmış, göze çarpan bir cila çekilmiş ve seriye tamamen yeni olan altıncı oyunu eklenmiş. Temelde seçimlerinize göre maceraya yön veriyorsunuz. Neşeli bir mizah içeren, oldukça sevilen oyunlardandır.

4-) UnderMine

Fiyatı: 32,00TL

Steam Sayfası

Bu haftanın en dikkat çekici retro tarzı Roguelike UnderMine: muhteşem netlikte piksel sanatına sahip yukarıdan aşağıya bir dungeon crawler. Tabii ki, bu modern bir roguelike, bu yüzden öldüğünüzde her şeyi kaybetmeyeceksiniz. En önemlisi kurtarabileceğiniz karakterler daha sonra oyunun merkez alanında dükkan açacaklar. UnderMine türe nefes kesici bir şekilde yeni bir şey getirmese de, sunum söz konusu olduğunda kesinlikle ortalamanın üzerinde görünüyor.

5-) There Is No Game: Wrong Dimension

Fiyatı: 22,00TL

Steam Sayfası

There Is No Game, hakkında söyleyebileceklerim, pek de bir oyun olmayan, tuhaf tıklamalı bir macera oyunu.  Görünüşe göre oldukça ilginç ve komik bir deneyim. The Stanley Parable ve Pony Island sizi yakalarsa, bu oynamanız gereken bir oyun gibi geliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu