PC

Geçen Hafta Yayınlanmış Gözünüzden Kaçmış Olabilecek 5 Yeni Steam Oyunu

Geçen Hafta Yayınlanmış Gözünüzden Kaçmış Olabilecek 5 Yeni Steam Oyunu

Bu yazımızda geçen hafta yeni çıkış yapmış olan ve gözünüzden kaçmış olabilecek 5 farklı dikkate değer Steam oyunlarından bahsetmek istedik. Listemiz çoğunlukla bağımsız ve erken erişimde olan potansiyeli yüksek oyunlardan oluşmakta. Ayrıca isterseniz önceki haftalarda paylaştığımız bu tarz yeni oyunlara bakmak isterseniz  buradan göz atabilirsiniz. Eğer ücretsiz oyunları keşfetmeyi seviyorsanız bu sene içinde en çok oynanan En iyi Ücretsiz Steam Oyunları listemize bakabilirsiniz.

1-) Kinoko

Fiyatı: Ücretsiz

Steam Sayfası

Kinoko oldukça kısa, tatlı ve ücretsiz bir oyun. Orman ruhu Kinoko’nun kış dünyasını temizlemesine ve bahar getirmesine yardımcı oluyoruz. Karları temizleyip, çiçekleri dikiyoruz ve ormanda dolaşırken dünyanın hayata dönmesini tecrübe ediyoruz. Oturup, rahatlayın ve çiçekleri incelemek ve kuşların şarkısını dinlemek için biraz zaman ayırın. Kinoko, yaklaşık 15 dakikada bitiyor ve kesinlikle bir oturuşta tamamlanması gereken, rahatlatıcı, bir doğa oyunu.

2-) Jets’n’Guns 2

Fiyatı: 25,00 TL

Steam Sayfası

Jets’n’Guns 2  sürekli ateş ettiğimiz  havada lazerlerin uçuştuğu tarz olarak sidescrolling denilen (oyunun akışının sürekli sağa yada sol tarafa aktığı) bir oyun. Bu tarz eski oyunları sevenler için yeni grafikler ve animasyonlarla günümüze de yeniden karşılaşmak oldukça hoş olmuş. Oyun bize çok sayıda silah ve eşya sunması ile beraber şiddetli patlamaları ve yıkımı yan bir perspektiften izleme deneyimi oldukça keyifli. Ayrıca, iki oyunculu seçeneği  de var, böylece isterseniz arkadaşlarınızla jetlerle yıkım yaratabilirsiniz.

3-) Paper Beast

Fiyatı: 32,00 TL

Steam Sayfası

Bu “internetin derin derinliklerinde gizli” gerçeküstü bir dünya keşfetmek ve şekillendirme hakkında bir VR oyunu. Bu garip bölgeyi gezen ilk kişi olarak, oradaki dünya sakinleriyle iletişim kurmanız gerekir. Bulmacalar ve bir hikaye içeren bir macera modu var ve Sandbox modu ayrı bir hoş; neredeyse hiç sınırlama olmaksızın oyunun arazi araçlarını kullanmanıza izin veriyor.

4-) Panzer Paladin

Fiyatı: 32,00 TL

Steam Sayfası

Flinthook ve Mercenary Kings’in yaratıcılarından Panzer Paladin geliyor, 8-bit aksiyon platformunda İblislerin Dünya’yı işgal ettiği bir konseptte, karakterimiz Flame ve Mecha’sı GRIT bu saldırya karşı durmaya başlıyor. Dünya üzerinde Amerika, Japonya, Kanada, İsviçre, Yunanistan gibi farklı ülkelerde yer alan iblislerle savaşıyoruz. Shovel Knight gibi yapımları beğeniyorsanız Panzer Paladin’i de çok büyük ihtimalle beğenebilirsiniz.

5-) Röki

Fiyatı: 65,00 TL

Steam Sayfası

Röki, ” İskandinav halk hikayelerinden esinlenen bir macera oyunu. Dokunaklı bir anlatı, davetkar bir görsel üslup, antik bulmacalar ve atmosferik bir keşif deneyimi bu kasvetli çağdaş masalda bir araya geliyor.” Ailesi belirtilmemiş bir tehlikede olan ve kurtarılması gereken Tove olarak oynuyoruz. Aralarında engeller, bulmacalar ve canavarlar olacak. “Röki her yaştan herkese hitap eden bir oyun. Şiddet içermeyen oynanışı, kolay kullanılır kontrolleri ve evrensel temaları ile bu yolculuk herkese keyif vaat ediyor. Oyuncunun önüne zorlu bir görev koyan oyun, ihtiyaç duyulduğunda yardım elini uzatmaktan da geri durmuyor, bu sayede de herkese hitap edebiliyor. Röki, macera oyunu türüne yeni ve modern bir soluk getiriyor.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu