Bundle Şeklinde Oyun Almayı Sevenler İçin İki Adet Satış Sitesi ve İndirimdeki Bundle’lar

Brz Konuk
Brz Konuk
4 Dk Okuma Süresi

Bundle Şeklinde Oyun Almayı Sevenler İçin İki Adet Satış Sitesi ve İndirimdeki Bundle’lar

Biz oyuncuların en büyük dertlerinde birisi “$Dolar$“. Oyun satın alırken dolar ile satılıyor veya $ ifadesini gördüğümüz anda “eyvah bunu 7 ile çarpacağız diyerek ” yönümüzü değiştirdiğimiz olabiliyor. Ama önereceğim 2 site doların bu yüksek kuruna rağmen bize, ucuza oyunları almamızda yardım edebiliyor. Hatta istediğimiz bir oyunu alırken başka oyunlarında beraberinde getirmesiyle yeni oyunları, yeni türleri keşfetmemizi sağlayabiliyor. Başka oyunlarında beraberinde getirme olayı ise “bundle” yani paket oyunlar satan sitelerden bahsedeceğim. Bu sitelere gelecek olursak:

IGN’nin devraldığı Humble Bundle’da oyun dışında e-kitap,  yazılım, çizgi romanlarda satılmakta. Buradan aldığımız paketlerin bir kısmı sitede belirtilen yardım kuruluşlarına gitmekte. Galiba ismi de bu yüzden Humble yani mütevazi. Bu siteyi sürekli takip ederek yeni gelen oyun paketlerini görüp istediğiniz paketin 1. aşamasını 5 liraya alabilirsiniz. 2. ve 3. aşamalar maalesef ki dolar kurundan ötürü pahalı olsa da alınabilecek durumda. Ayrıca hemen hemen ayda 1-2 kere ücretsiz oyun verdiği de olmakta.

İngiltere merkezli bu site oyun üstüne kurulu fakat ara ara e-dergiler, e-kitaplar ve yazılımlarda satılmakta. Günlük olarak değişen “Star Deal” veya ne zaman yenisi geleceği belli olmayan oyun paketlerinin bulunduğu “Bundles” kısmından istediğinizi seçip alabilirsiniz. +100$ değerinde ki oyun paketlerini genellikle 4.99$’a satmasıyla tanınmış bu siteye sürekli göz atmanızda fayda var.

Yakın bir zamanda bu iki sitede gerçekleşen indirimleri paylaşmayı düşünüyorum. Kendinize iyi bakın, sağlıklı günler dilerim.

Humble Bundle ve Fanatical İndirimleri

Humble Bundle İndirimleri:

Paket ağırlıklı olarak TellTale Games oyunlarından oluşmakta fakat 2. aşaması pahalı. Bu yüzden 5 liralık paketi almanızı öneririm. Paketin içindeki oyunlar ise;

1-  Batman: The Enemy Within

2- The Walking Dead ve Dlc’si

3- Oxenfree

Warhammer 40K evreni ile alakalı pek bir bilgim bulunmamakta ama hayranları için 1. aşama paket alınabilir durumda. 5 liralık paketi almanızı öneririm. Paketin içindeki oyunlar ise;

1- Warhammer 40,000: Kill Team

2- Warhammer 40,000: Dawn of War

3- Legacy of Dorn: Herald of Oblivion

4- Warhammer: End Times – Vermintide

Daedalic Entertainment oyunları seven biriyseniz yine aynı şekilde 5 liralık olan paketi almanızı öneririm. Paketin içindeki oyunlar ise;

1-)The Night of the Rabbit

2- Fire: Ungh’s Quest

3- A Year Of Rain

FANATICAL İndirimi:

Bu paket yani Reaper Bundle nadir gelip birbirinden farklı sevilmiş oyunları bir araya getirir. Fanatical  toplam değeri 100 dolardan daha fazla olan bu paketi 4,99 dolara satışa sunmakta. Paketin içeriğine gelecek olursak:

1-)The Textorcist: The Story of Ray Bibbia

2-  Guns, Gore and Cannoli 2

3- The Technomancer

4- Kingdom Under Fire 2

5- Beholder 2

6- Redout: Enhanced Edition

7- Rain World

8- Do Not Feed the Monkeys

9- Shadwen

10- Syndrome

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir